Bad Grund

Ξενοδοχεία με Wifi σε Bad Grund

Επιλέξτε τις ημερομηνίες σας για να βρείτε το καλύτερο ξενοδοχείο με Wifi σε Bad Grund.

Σύρετε προς τα κάτω για προβολή περισσότερων
Φιλτράρισμα κατά:
Βαθμολογία με αστέρια ξενοδοχείου
≤2345
Βαθμολογία χρηστών
Καταπληκτικό 9+Εξαιρετικό 8+Καλό 7+Ευχάριστο 6+

Hotels with Free WiFi in Bad Grund

Ανακαλύψτε την επιλογή μας από ξενοδοχεία στην τοποθεσία Bad Grund με Wifi
Πιο δημοφιλές
Κατώτατη τιμή
Πιο κοντά στο κέντρο της πόλης
Κορυφαίες αξιολογήσεις
70
Ξενοδοχεία σε Bad Grund
Αυτό το κατάλυμα (Hotel Glück Auf, Bad Grund) απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από: Μουσείο Uhrenmuseum Bad Grund και WeltWald Harz. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 20,7 χλμ. από: Εθνικός Δρυμός Χαρζ και 1,1 χλμ. από: Μουσείο Ορυχείων. Επωφεληθείτε από τις ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως ποδήλατα για ενοικίαση ή απολαύστε τη θέα από το αίθριο και τον κήπο. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών και χώρο φύλαξης εξοπλισμού σκι. Πάρτε κάτι να φάτε από το μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν ή μείνετε μέσα κι επωφεληθείτε από το room service (κατά τη διάρκεια συγκεκριμένων ωρών μόνο) σε αυτό το ξενοδοχείο. Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ. - 11:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι, εγκαταστάσεις πλυντηρίων και ΑΤΜ/τραπεζικές υπηρεσίες. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Διαμείνετε σε ένα από τα 14 δωμάτιά μας, τα οποία διαθέτουν τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Τα ιδιωτικά μπάνια με ντουζιέρες διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών. Οι παροχές περιλαμβάνουν γραφεία και δωρεάν εμφιαλωμένο νερό. Παρέχεται επίσης οροφοκομία καθημερινά.
Πολύ καλό
10 κριτικές
8,1/10
1 διανυκτέρευση
Από 492 BRL
Έλεγχος διαθεσιμότητας
33
Ξενοδοχεία σε Bad Grund
Αυτό το κατάλυμα (Pension Hamburg, Bad Grund) βρίσκεται λίγα βήματα μακριά από: Μουσείο Ορυχείων και Μουσείο Uhrenmuseum Bad Grund. Αυτό το bed & breakfast απέχει 19,8 χλμ. από: Εθνικός Δρυμός Χαρζ και 1,8 χλμ. από: WeltWald Harz. Χαρείτε τη θέα από το αίθριο και τον κήπο και κάντε χρήση παροχών, όπως δωρεάν ασύρματο ίντερνετ. Σε αυτό το bed & breakfast θα βρείτε επίσης χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών, κομμωτήριο και καταστήματα στο κατάλυμα. Με επιπλέον χρέωση είναι διαθέσιμο πρωινό (ευρωπαϊκό) καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ. - 10:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται γρήγορο check-in, γρήγορο check-out και δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Διαμείνετε σε ένα από τα 10 δωμάτιά μας, τα οποία διαθέτουν τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Το κρεβάτι σας διαθέτει πουπουλένια παπλώματα και κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium). Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Τα μπάνια διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών.
Πολύ καλό
10 κριτικές
8,2/10
1 διανυκτέρευση
Από 253 BRL
Έλεγχος διαθεσιμότητας
53
Ξενοδοχεία σε Bad Grund
Αυτό το κατάλυμα (Hotel Pension am Kurmittelhaus, Bad Grund) απέχει 14,2 χλμ. από: Παλαιό Κάστρο Osterode και 16,9 χλμ. από: Μεσαιωνική Εκκλησία Νορβηγικού Τύπου Gustav-Adolf-Stabkirche. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 19,7 χλμ. από: Μπόκσμπεργκζαϊλμπαν και 20,5 χλμ. από: Φράγμα του Όκερ. Χαρείτε τη θέα από το αίθριο και τον κήπο και κάντε χρήση παροχών, όπως δωρεάν ασύρματο ίντερνετ. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν χώρο φύλαξης εξοπλισμού σκι, κομμωτήριο και καταστήματα στο κατάλυμα. Με επιπλέον χρέωση είναι διαθέσιμο πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά μεταξύ 8:00 π.μ. - 10:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται πολύγλωσσο προσωπικό, μια βιβλιοθήκη και χρηματοκιβώτιο στη ρεσεψιόν. Η υπηρεσία παραλαβής από το σιδηροδρομικό σταθμό παρέχεται χωρίς επιπρόσθετη επιβάρυνση και στους χώρους μας θα βρείτε επίσης δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 15 δωμάτιά μας. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας δορυφορικά κανάλια. Τα μπάνια διαθέτουν ντουζιέρες και πιστολάκια μαλλιών. Παρέχεται οροφοκομία καθημερινά κι ακόμα μπορείτε να ζητήσετε κούνιες/κρεβατάκια μωρού (δωρεάν).
Πολύ καλό
14 κριτικές
8,0/10
1 διανυκτέρευση
Από 273 BRL
Έλεγχος διαθεσιμότητας
0
Ξενοδοχεία σε Bad Grund
Αυτό το κατάλυμα (διαμέρισμα, Bad Grund) απέχει 5 λεπτά με το αμάξι από: WeltWald Harz και Μουσείο Uhrenmuseum Bad Grund. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 22,7 χλμ. από: Εθνικός Δρυμός Χαρζ και 3,2 χλμ. από: Μουσείο Ορυχείων. Χαρείτε τη θέα από το αίθριο και τον κήπο και κάντε χρήση παροχών, όπως δωρεάν ασύρματο ίντερνετ. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών και ψησταριές για μπάρμπεκιου. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Το διαμέρισμα με μοναδική επίπλωση ανά δωμάτιο θα σας κάνει σίγουρα να νιώσετε σαν στο σπίτι σας. Στις παροχές περιλαμβάνονται ένα πλυντήριο/στεγνωτήριο και ένα σίδερο/σιδερώστρα.
Εξαιρετικό
9,0/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
81
Ξενοδοχεία σε Bad Grund
Αυτό το κατάλυμα (Charming Holiday Residence in the Harz With Wonderful Excursion Opportunities, Bad Grund) απέχει 5 λεπτά με το αμάξι από: WeltWald Harz και Μουσείο Uhrenmuseum Bad Grund. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 22,7 χλμ. από: Εθνικός Δρυμός Χαρζ και 3,2 χλμ. από: Μουσείο Ορυχείων. Επωφεληθείτε από τις ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως εσωτερική πισίνα ή απολαύστε τη θέα από το αίθριο και τον κήπο. Σε αυτό το διαμέρισμα θα βρείτε επίσης δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών και ψησταριές για μπάρμπεκιου. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 2 δωμάτια με μοναδική επίπλωση ανά δωμάτιο, όπου υπάρχουν ψυγείο και φούρνοι μικροκυμάτων. Για τη διασκέδασή σας προσφέρονται ψηφιακά κανάλια, καθώς και συσκευές αναπαραγωγής DVD. Είναι διαθέσιμα μπάνια με ντουζιέρες. Οι παροχές περιλαμβάνουν βραστήρες για καφέ/τσάι και πλυντήρια/στεγνωτήρια.
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Δείτε όλα τα ξενοδοχεία με Wifi στην πόλη Bad Grund

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι τα δημοφιλέστερα ξενοδοχεία με Wi-Fi στην τοποθεσία Bad Grund;

Είτε ταξιδεύετε στην τοποθεσία Bad Grund για επαγγελματικούς λόγους είτε για τουρισμό, το Hotel "Glück Auf " (από 467 BRL) , Pension Hamburg (από 269 BRL) και Hotel Pension am Kurmittelhaus (από 288 BRL) είναι προτιμώμενα ξενοδοχεία.

Ποια είναι η μέση τιμή των ξενοδοχείων με Wi-Fi στην τοποθεσία Bad Grund;

Για ξενοδοχεία με Wi-Fi στην τοποθεσία Bad Grund, η μέση τιμή τις καθημερινές είναι 606 BRL και η μέση τιμή για τα Σαββατοκύριακα (Παρασκευή-Σάββατο) είναι 640 BRL.

Ποιες προσφορές είναι διαθέσιμες για ξενοδοχεία με Wi-Fi στην τοποθεσία Bad Grund;

Η Trip.com παρέχει διάφορες προσφορές και εκπτώσεις για τους χρήστες όλο τον χρόνο. Μπορείτε να επισκεφθείτε τη σελίδα προσφορών για να δείτε ποιες προσφορές είναι διαθέσιμες στην Trip.com.

Ξενοδοχεία σε Bad Grund με πληροφορίες για Wifi

Αριθμός ξενοδοχείων5
Αριθμός κριτικών43
Μέση τιμή (καθημερινές)606 BRL
Μέση τιμή (Σαββατοκύριακα)640 BRL