Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views
Επιλογή ημερομηνίας
-
Επιλογή ημερομηνίας
1 διανυκτέρευση
Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views

Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views

Εμφάνιση στον χάρτη
Η πλήρης διεύθυνση θα εμφανιστεί μετά την κράτηση
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής
Κύρια σημεία
Πισίνα
Μπαλκόνι
Μπανιέρα
Εξοπλισμός μαγειρέματος εντός εγκαταστάσεων
Παροχές
Όλες οι παροχές
Περιγραφή καταλύματος
Εμφάνιση περισσότερων
Βαθμολογία από τρίτο μέρος
Καθαριότητα6,6
Παροχές6,6
Τοποθεσία6,6
Εξυπηρέτηση6,6
Περιβάλλον
Τρένο: Marignier
(20,4km)
Τρένο: Bonneville
(29,3km)
Ορόσημο: Télésiège Sairon
(<100μ.)
Ορόσημο: Toboggan Run Les Esserts Morillon 1100
(150μ.)
Ορόσημο: C4 le Refuge de L'Alpage
(240μ.)
Προβολή στον χάρτη
8

Apartment In Morillon With Pool & Mountain Views

1 bedroom: 1 double bed | 1 living room: 1 bunk bed
Bathtub
Refrigerator
TV
Kitchen
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας

Επαληθευμένες κριτικές
Μέσος όρος για παρόμοια καταλύματα σε Morillon

Υπηρεσίες και παροχές

Πολιτικές καταλύματος

Ώρες check-in και check-out
Check-in: Μετά τις 15:00
Ώρα check-out: Πριν από τις 10:00
Λεπτομέρειες πιστοποίησης
Αριθμός άδειας:7419000063141

Περιγραφή καταλύματος

Τοπικό όνομα ξενοδοχείου: Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views
Αριθμός τηλεφώνου:+31-882021212
Email:belvillapartnerfr@belvilla.fr

Ίσως αναρωτιέστε

Ποιες είναι οι ώρες του check-in και του check-out στο ξενοδοχείο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views;

Η ώρα του check-in στο ξενοδοχείο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views είναι 15:00 και η ώρα του check-out είναι 10:00.

Διαθέτει το ξενοδοχείο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views πισίνα;

Ναι, το ξενοδοχείο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views διαθέτει πισίνα.

Πόσο κοστίζει η διαμονή στο ξενοδοχείο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views;

Οι τιμές δωματίων στο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views διαφέρουν ανάλογα με τις ημερομηνίες, την πολιτική του ξενοδοχείου και άλλους παράγοντες. Προσθέστε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να δείτε τις τρέχουσες τιμές.

Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης για το ξενοδοχείο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views;

Η πολιτική ακύρωσης για το ξενοδοχείο Apartment in Morillon with Pool & Mountain Views διαφέρει ανάλογα με τον τύπο δωματίου και τις συνθήκες κράτησης.

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Πλησιέστερος σιδηροδρομικός σταθμόςMarignier
Απόσταση από σιδηροδρομικό σταθμό20.43KM
Βαθμολογία με αστέρια ξενοδοχείου2