Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton
Επιλογή ημερομηνίας
-
Επιλογή ημερομηνίας
1 διανυκτέρευση
Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton

Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton

Εμφάνιση στον χάρτη
Εγγύηση χαμηλότερης τιμής
Κύρια σημεία
Κινηματογράφος εξωτερικού χώρου
Θέα στον ωκεανό
Ιδανική τοποθεσία
Μπαρ στην πισίνα
Διαλογισμός με μπολ διαλογισμού
+5 ακόμη
Παροχές
Όλες οι παροχές
Περιγραφή καταλύματος
Εμφάνιση περισσότερων
Καθαριότητα9,0
Παροχές9,1
Τοποθεσία8,2
Εξυπηρέτηση8,9
Περιβάλλον
Αξιοθέατο: Cueva de Can Marca
(530μ.)
Αξιοθέατο: Platja des Port de Sant Miquel
(1,4km)
Ψυχαγωγία: Ananda Yoga Retreats Ibiza
(1,1km)
Αξιοθέατο: Cala Benirras
(2,7km)
Ψυχαγωγία: Hippie drummers
(2,7km)
Προβολή στον χάρτη
7

Superior King Room

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
7

King Junior Suite with Private Pool Sea View

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Tea bags
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
10

King Superior Room With Sea View

1 King bed
Skylight
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
8

The Club King Junior Suite With Sea View

1 King bed
Skylight
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Tea bags
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
7

King The Club Room With Pool View

1 King bed
Skylight
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
6

King The Club Room With Sea View

1 King bed
Skylight
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
14

King The Club Junior Suite With Terrace Bath

1 King bed
Skylight
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας

KING SUPERIOR ACCESSIBLE ROOM

Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
Tea bags
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
7

King The Club Room With Swim Up Pool

1 King bed
Skylight
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
5

King The Club Junior Suite, Pool And Mountain View

1 King bed
Skylight
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
4

Deluxe King Room with Pool View

1 King bed
Has window
Free Wi-Fi
Non-smoking
Air conditioning
Private bathroom
Minibar
TV
Λεπτομέρειες δωματίου
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Απόκρυψη τύπων δωματίου

Επαληθευμένες κριτικές
Μέσος όρος για παρόμοια καταλύματα σε Sant Joan De Labritja
Αναφέρεται συχνά στις αξιολογήσεις
Zivai Mhetu
17 Ιούλ. 2026
Private beach, friendly staff, clean and spacious
Μετάφραση
Alicia Ip
3 Ιούλ. 2026
The view from the hotel is amazing
Μετάφραση
Nick Wiszowaty
14 Αύγ. 2026
Second visit this year. Why try anything else when this place offers everything and more. No children allowed. No loud music. Great food. Lovely bedlinen. But slow on housekeeping and still crazy policy on not refilling the coffee pods daily
Μετάφραση
My Flight One
24 Ιούλ. 2025
Very nice hotel, awesome view, friendly staff, can be slightly better in terms of bugs (maybe cannot be controlled as you are in nature)
Μετάφραση
Alaa050273
18 Ιούλ. 2025
Very clean, food quality is outstanding, the only drip point is not pointing ham content in food. Staff is very supportive
Μετάφραση
Επισκέπτης Χρήστης
4 Σεπ. 2025
The hotel was perfect for what we were looking for. It is right on the beach with easy access as well as lots of space around the pools to get a sun bed. Very clean and new with a very stylish interior design.
Μετάφραση
Επισκέπτης Χρήστης
31 Ιούλ. 2026
Perfect!
Μετάφραση
Abdulkarim alosaimi
26 Αύγ. 2026
الفندق جميل جدا من الفطور حتى الاستقبال لاكن بعيد عن السنتر والمطار
Μετάφραση
Επισκέπτης Χρήστης
19 Ιούλ. 2026
Siamo stati ospiti dell'hotel per 6 notti. All'arrivo. Il servizio di accoglienza check-in è stato lentissimo. Avevo prenotato due stanze per la mia famiglia, un'unica prenotazione, e avevo chiesto 2 stanze comunicanti, mi hanno detto che non era possibile averle quindi avevo chiesto già in fase di prenotazione 2 stanze vicine. All'arrivo abbiamo avuto la sorpresa che le stanze non solo non erano vicine, bensì su 2 piani differenti. È stato un disagio enorme. A fronte della prenotazione uniica, per un'unica famiglia non ci è stato possibile cambiare le stanze, in quanto l'hotel era pieno. In un hotel in un hotel a 4 stelle l'acqua deve essere complimentary, invece, ci hanno risposto che l'acqua la riforniscano complimentary solo la prima notte. La stanza viene fatta un'unica volta al giorno e la biancheria viene cambiata solamente se richiesto. Il servizio non è da 4/5 stelle. WiFi funziona malissimo. Nessuna assistenza in piscina.
Μετάφραση

Υπηρεσίες και παροχές

Εστιατόριο
Δεν υπάρχουν διαθέσιμες πρόσθετες πληροφορίες

Πολιτικές καταλύματος

Ώρες check-in και check-out
Check-in: 15:00–23:30
Ώρα check-out: 07:00–12:00

Ωράριο ρεσεψιόν: 24/7

Πολιτικές για τα παιδιά
Δεν επιτρέπεται η διαμονή παιδιών σε αυτό το κατάλυμα

Κούνιες και επιπλέον κρεβάτια
Οι πολιτικές επιπλέον κρεβατιού και κούνιας μπορεί να διαφέρουν ανάλογα με τον τύπο δωματίου. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στις λεπτομέρειες του τύπου δωματίου.

Πρωινό
ΚουζίναContinental
ΣτιλΜπουφές
ΗλικίαΧρέωση
Ενήλικας
Επικοινωνία με το ξενοδοχείο
Τα τέλη επιπλέον πρωινού δεν περιλαμβάνονται στο συνολικό ποσό και πρέπει να καταβληθούν στο κατάλυμα.

Κατοικίδια
Δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια

Απαιτήσεις ηλικίας
Ο κύριος πελάτης που κάνει check-in πρέπει να είναι τουλάχιστον 18 ετών.

Πληρωμή στο ξενοδοχείο

Λεπτομέρειες πιστοποίησης
Αριθμός άδειας:HPM1941

Νομικές πληροφορίες
Η διαχείριση αυτού του καταλύματος γίνεται από επαγγελματία οικοδεσπότη. Οι επαγγελματίες οικοδεσπότες είναι μέρη που ενεργούν για σκοπούς που σχετίζονται με τον κλάδο, την επιχείρηση ή το επάγγελμά τους και θεωρούνται έμποροι σύμφωνα με τη νομοθεσία της ΕΕ.
Εμφάνιση όλων

Περιγραφή καταλύματος

Τοπικό όνομα ξενοδοχείου: Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton
  • Έναρξη λειτουργίας:2023
  • Αριθμός δωματίων:96
Αριθμός τηλεφώνου:+34-971334530
Email:info@calasanmiguelresort.com
Αυτό το κατάλυμα (Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton, Sant Joan De Labritja) βρίσκεται δίπλα στη θάλασσα, 5 λεπτά με τα πόδια από: Λιμάνι του Σαν Μικέλ και Παραλία Puerto de San Miguel. Αυτό το θέρετρο στην παραλία απέχει 20,8 χλμ. από: Playa De Talamanca και 21,6 χλμ. από: Λιμάνι της Ίμπιζας.
Δοκιμάστε μια από τις 2 εξωτερικές πισίνες ή απολαύστε άλλες ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως γυμναστήριο. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το θέρετρο Μεσογειακού στυλ περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, υπηρεσίες concierge και κατάστημα δώρων/περίπτερο με εφημερίδες.
Αυτό το θέρετρο προσφέρει τιμές all-inclusive. Τα γεύματα και τα ποτά στα εστιατόρια του ξενοδοχείου συμπεριλαμβάνονται στις τιμές all-inclusive. Μπορεί να υπάρχουν ξεχωριστές χρεώσεις για συγκεκριμένα εστιατόρια, ειδικά γεύματα και πιάτα, ορισμένα ποτά κι άλλες παροχές. Πάρτε κάτι να φάτε σε ένα από τα 2 εστιατόρια που υπάρχουν σε αυτό το θέρετρο ή μείνετε μέσα και επωφεληθείτε από το 24ωρo room service. Επίσης, θα βρείτε σνακ σε μια καφετέρια. Γνωρίστε άλλους επισκέπτες στη δωρεάν δεξίωση που λαμβάνει χώρα καθημερινά. Χαλαρώστε με ένα δροσιστικό ποτό από το μπαρ δίπλα στην πισίνα ή από ένα από τα 2 μπαρ/lounge. Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (πλήρες) καθημερινά.
Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται υπηρεσία ενοικίασης λιμουζίνας ή αυτοκινήτου, υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων και ρεσεψιόν όλο το 24ωρο. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο.
Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 96 κλιματιζόμενα δωμάτια, όπου υπάρχουν μίνι μπαρ και τηλεοράσεις LED. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας δορυφορικά κανάλια. Τα ιδιωτικά μπάνια με ξεχωριστές μπανιέρες και ντουζιέρες διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών. Οι παροχές περιλαμβάνουν χρηματοκιβώτια και βραδινή υπηρεσία τακτοποίησης κρεβατιού. Παρέχεται επίσης οροφοκομία καθημερινά.

Ίσως αναρωτιέστε

Ποιες είναι οι ώρες του check-in και του check-out στο ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton;

Η ώρα του check-in στο ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton είναι 15:00-23:30 και η ώρα του check-out είναι 12:00.

Διαθέτει το ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton πισίνα;

Ναι, το ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton διαθέτει πισίνα.

Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton;

Όχι, δεν επιτρέπονται τα κατοικίδια στο ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton.

Παρέχει το ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton πρωινό;

Ναι, οι πελάτες που διαμένουν στο ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton μπορούν να λάβουν πρωινό κατά τη διάρκεια της διαμονής τους. Στις επιλογές πρωινού περιλαμβάνονται τα εξής: Ευρωπαϊκό.

Πόσο κοστίζει η διαμονή στο ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton;

Οι τιμές δωματίων στο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton διαφέρουν ανάλογα με τις ημερομηνίες, την πολιτική του ξενοδοχείου και άλλους παράγοντες. Προσθέστε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να δείτε τις τρέχουσες τιμές.

Πώς μπορώ να μεταβώ από το πλησιέστερο αεροδρόμιο στο ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton;

Το πλησιέστερο αεροδρόμιο ονομάζεται Ibiza Airport, και απέχει περίπου 31 λεπτά από το ξενοδοχείο με αυτοκίνητο (28,8km).

Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης για το ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton;

Η πολιτική ακύρωσης για το ξενοδοχείο Cala San Miguel Ibiza Resort, Curio Collection by Hilton διαφέρει ανάλογα με τον τύπο δωματίου και τις συνθήκες κράτησης.

Πληροφορίες για το κατάλυμα

Πλησιέστερο αεροδρόμιοIbiza Airport
Απόσταση από αεροδρόμιο28.97KM
Μέση τιμή απόEUR503
Βαθμολογία με αστέρια ξενοδοχείου5