Επισκέπτης Χρήστης
5 Δεκέμβριος 2022
Οφείλω να εκφράσω τη δυσαρέσκειά μου για την εξαιρετικά αντιεπαγγελματική και εσφαλμένη στάση της Akti Oneiroy Stuff προς τους πιθανούς επισκέπτες. Για αρκετά συνεχόμενα χρόνια, οι φίλοι μου και εγώ προσπαθούσαμε να κλείσουμε κατάλυμα σε αυτό το στρατόπεδο (αποστολή ερωτήσεων κάθε μέρα Ο ιστότοπος κρατήσεων είναι ανοιχτός) και κάθε φορά που συναντάμε μη απαντήσεις, ασέβεια, αναλήθειες από αυτούς, συνήθως μετά από ένα μήνα. .. Βασικά, δεν χρειάζεται να στείλετε αιτήματα μέσω Διαδικτύου, καθώς τα πράγματα που εργάζονται για την κράτηση δεν θα το λάβουν καν υπόψη! Υποθέτουμε ότι υπάρχει κάποιο είδος επιλογής επισκεπτών και διακρίσεων, καθώς δεν δίνεται άλλη εξήγηση. Ελπίζουμε ότι η διοίκηση θα έχει το αυτί να αναγνωρίσει τις καλές προθέσεις αυτής της ανατροφοδότησης και να αλλάξει αυτή τη διαδικασία.
Αρχικό κείμενοΗ μετάφραση παρέχεται από την Google