Boryeong-si

Βρείτε ξενοδοχεία 4-Star στην πόλη Boryeong-si

Πληκτρολογήστε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να ελέγξετε τις τελευταίες τιμές και τη διαθεσιμότητα

Σύρετε προς τα κάτω για προβολή περισσότερων
Φιλτράρισμα κατά:
Βαθμολογία με αστέρια ξενοδοχείου
≤2345
Βαθμολογία χρηστών
Καταπληκτικό 9+Εξαιρετικό 8+Καλό 7+Ευχάριστο 6+

Βρήκαμε 24 4-Star ξενοδοχεία για εσάς στην πόλη Boryeong-si

Επιλέξτε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να δείτε τις τελευταίες τιμές.
Πιο δημοφιλές
Κατώτατη τιμή
Πιο κοντά στο κέντρο της πόλης
Κορυφαίες αξιολογήσεις
99+
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Αυτό το κατάλυμα (Daecheon I-Ocean Pool Villa Hotel, Boryeong) βρίσκεται δίπλα στον κόλπο, 3 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Νταέτσεον και 14 λεπτά με τα πόδια από: Λιμάνι Daecheon. Αυτό το ξενοδοχείο στην παραλία απέχει 6,3 χλμ. από: Κήπος Λουλουδιών Jukdo και 10,3 χλμ. από: Παραλία Wonsando. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται αποθήκευση αποσκευών, ένα ασανσέρ και ψυγείο στους κοινόχρηστους χώρους. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Απολαύστε τη διαμονή σας σε ένα από τα 2 δωμάτιά μας, τα οποία διαθέτουν ιδιωτικές πισίνες και εσωτερικές ιδιωτικές μπανιέρες υδρομασάζ. Παραμείνετε online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ που προσφέρεται. Οι παροχές περιλαμβάνουν βραστήρες νερού και δωρεάν εμφιαλωμένο νερό. Παρέχεται επίσης οροφοκομία καθημερινά.

"Our family had a relaxing and comfortable stay at the pool. The staff member was very friendly and provided excellent guidance. Being right by the beach made it convenient for my parents to take walks."
Τέλειο
5 κριτικές
9,8/10
1 διανυκτέρευση
Από 88 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
99+
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Αυτό το κατάλυμα (Daecheon 2278 Resort, Boryeong) βρίσκεται κοντά στην παραλία, 5 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Νταέτσεον και μόνο 2 λεπτά με το αμάξι από: Λιμάνι Daecheon. Αυτή η πανσιόν απέχει 5,7 χλμ. από: Κήπος Λουλουδιών Jukdo και 10,3 χλμ. από: Παραλία Muchangpo. Απολαύστε τις ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως εξωτερική πισίνα, ή χαρείτε τη θέα από το αίθριο. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 39 κλιματιζόμενα δωμάτια, όπου υπάρχουν ψυγείο και τηλεοράσεις LCD. Παραμείνετε online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ που προσφέρεται. Είναι διαθέσιμα μπάνια με μπανιέρες ή ντους.

"대천해수욕장 바로 앞애 위치한 리조트라서 위치는 정말 좋았어요~ 1층에 컴포즈커피도 있고, 바로 옆에 베이커리카페도 있어서 편의시설들도 만족스라웠어요^^ 트립에서 예약해서인지 채크인할때 리셉션에서 바로 확인을 못해줘서 조금 아쉬웠고, 객실 자채는 깔끔했는데 화장실 타일 깨진것들이 있고 테라스 쪽은 관리가 안되는것 같아서 조금 아쉽더라구요;; 그래도 루프탑에 수영장도 넓어서 수영하면서 대천해수욕장 뷰도 보이고 가성비 좋았어요!!"
10 κριτικές
6,6/10
1 διανυκτέρευση
Από 46 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
69
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
No. 3 of 4-Star Select Hotels in Chungcheongnam-do
Αυτό το κατάλυμα (Hanwha Resort Daecheon Paros, Boryeong) βρίσκεται κοντά στην παραλία, 4 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Νταέτσεον και μόνο 4 λεπτά με το αμάξι από: Λιμάνι Daecheon. Αυτό το θέρετρο με γκολφ απέχει 4,7 χλμ. από: Κήπος Λουλουδιών Jukdo και 9,3 χλμ. από: Παραλία Muchangpo. Απολαύστε θεραπείες περιποίησης σώματος στους χώρους μας ή χαρείτε ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως καραόκε. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το θέρετρο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, υπηρεσίες concierge και χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών. Ικανοποιήστε την όρεξή σας σε ένα από τα 4 εστιατόρια που υπάρχουν σε αυτό το θέρετρο. Με επιπλέον χρέωση είναι διαθέσιμο πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά μεταξύ 7:00 π.μ. - 10:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται μια περιοχή υπολογιστών, ρεσεψιόν όλο το 24ωρο και αποθήκευση αποσκευών. Οι εγκαταστάσεις εκδηλώσεων σε αυτό το θέρετρο αποτελούνται από ένα συνεδριακό κέντρο και μια αίθουσα συνεδριάσεων. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 305 δωμάτιά μας, τα οποία διαθέτουν κουζίνες. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Οι παροχές περιλαμβάνουν ψυγεία. Παρέχεται επίσης οροφοκομία καθημερινά.

"Blue and white, all the interiors were unified, neat and perfect for family trips. It is a large resort that is good to rest and recharge."
Πολύ καλό
31 κριτικές
8,7/10
1 διανυκτέρευση
Από 85 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
87
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Experience an abundance of unparalleled facilities and features at Boryeong Allly Stay Pool Villa N Resort.Share your photos and respond to emails at your convenience, thanks to the free Wi-Fi internet access offered by pension. Visitors can take advantage of complimentary parking directly at the pension. The pension maintains a completely smoke-free zone, providing a breathable atmosphere. Each accommodation at Boryeong Allly Stay Pool Villa N Resort is thoughtfully created and adorned to provide visitors with a comfortable, home-like atmosphere. In select rooms, guests can enjoy a touch of amusement with the availability of television for their entertainment.Rest assured, in a few chosen rooms, you will find the convenience of a refrigerator and bottled water at your disposal. Maintain your cleanliness and comfort using a hair dryer and toiletries available in select guest restrooms. Experience the delight of a fresh morning by savoring excellent coffee at the cafe situated within pension. Should you prefer not to venture out for a meal, the enticing culinary choices at pension are always available for your satisfaction.Should you be particularly discerning in your dining choices, you will surely appreciate having access to the on-site BBQ facilities provided at this location.Indulge in the numerous pursuits available at Boryeong Allly Stay Pool Villa N Resort. Make certain to allocate time for discovering the shoreline, easily reachable right from the pension. Unwind after your day by exploring the spa and find warmth and relaxation.
Πολύ καλό
46 κριτικές
8,1/10
1 διανυκτέρευση
Από 116 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
86
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Great care is taken to ensure guests experience comfort through top-notch services and amenities.Stay connected with your associates, as complimentary Wi-Fi is available during your entire visit.When arriving by car, take advantage of the pension's convenient on-site parking facilities. In order to ensure the utmost level of relaxation, the guestrooms feature an inviting design and are equipped with all basic necessities, creating a delightful stay experience. Selected rooms offer in-room amusement like television as a source of entertainment for guests to enjoy.Rest assured, quenching your thirst is not a concern with a refrigerator available in select accommodations.Understanding the significance of bathroom facilities in enhancing visitor contentment, pension offers a hair dryer and toiletries within a few chosen chambers. Visitors wishing to create their personal culinary delights will appreciate the on-site BBQ facilities provided at this establishment.Throughout the day, engage in the entertaining activities available at Daecheon Namu Naeum Pension.Make sure to discover the readily available beach at pension.

"It was spacious and clean! I went to Boryeong for 2 days and 1 night in a hurry, but I was satisfied. I want to use the swimming pool in summer."
Εξαιρετικό
286 κριτικές
9,0/10
1 διανυκτέρευση
Από 78 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
21
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Τέλειο
13 κριτικές
9,8/10
1 διανυκτέρευση
Από 291 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
81
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Αυτό το κατάλυμα (Boryeong Lehouse Pension, Boryeong) βρίσκεται κοντά στην παραλία, 15 λεπτά με το αμάξι από: Παραλία Νταέτσεον και Παραλία Muchangpo. Αυτή η πανσιόν απέχει 5,2 χλμ. από: Κήπος Λουλουδιών Jukdo και 11,6 χλμ. από: Λίμνη Boryeongho. Χαρείτε τη θέα από το αίθριο και κάντε χρήση παροχών, όπως ψησταριές για μπάρμπεκιου. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 7 δωμάτια, όπου υπάρχουν: ψυγείο και τηλεοράσεις LCD. Παραμείνετε online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ που προσφέρεται. Είναι διαθέσιμα μπάνια με μπανιέρες ή ντους.
5 κριτικές
7,0/10
1 διανυκτέρευση
Από 64 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
99+
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Αυτό το κατάλυμα (Boryeong The Daecheon Story Pension, Boryeong) απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Νταέτσεον και μόνο 4 λεπτά με το αμάξι από: Λιμάνι Daecheon. Αυτή η πανσιόν απέχει 4,7 χλμ. από: Κήπος Λουλουδιών Jukdo και 9,2 χλμ. από: Παραλία Muchangpo. Απολαύστε τις ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως εξωτερική πισίνα, ή κάντε χρήση άλλων παροχών, όπως ψησταριές για μπάρμπεκιου. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 25 δωμάτια, όπου υπάρχουν: ψυγείο και τηλεοράσεις LCD. Παραμείνετε online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ που προσφέρεται. Είναι διαθέσιμα μπάνια με μπανιέρες ή ντους.

"The location was good because it was close to the sea, but it was nice to have a convenience store right in front of the meeting square in the middle! !! !! !!"
8 κριτικές
7,1/10
1 διανυκτέρευση
Από 37 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
99+
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
At Boryeong Mama Pension, exceptional service and top-notch amenities create a memorable experience for guests. Complimentary internet access is available in the pension to ensure you stay connected during your visit. For guests with their own vehicle, parking facilities are provided. Accommodations come equipped with all the conveniences required for a restful night's slumber. A number of rooms feature television for guest amusement and enjoyment. In certain chosen rooms, a refrigerator is conveniently available for your use.Boryeong Mama Pension offers a hair dryer and toiletries in the restrooms of specific accommodations. Are you inclined to prepare your own dishes? You will surely appreciate having the on-site BBQ facilities available. At Boryeong Mama Pension, guests can take pleasure in the delightful recreational amenities provided for their entertainment.At the pension, a wide range of enjoyable activities ensures that there's never a dull moment during your visit. Don't miss out on the easily reachable beach in the vicinity.

"For what it is, it’s quite good. The bed was comfy, the stay was clean, the location is fantastic."
53 κριτικές
7,4/10
1 διανυκτέρευση
Από 32 $
Έλεγχος διαθεσιμότητας
61
Ξενοδοχεία σε Boryeong-si
Αυτό το κατάλυμα (Boryeong Laon Pension, Boryeong) βρίσκεται κοντά στην παραλία και 3 λεπτά με τα πόδια από: Παραλία Νταέτσεον. Το Εθνικός Δρυμός ΤαεανΧαεάν βρίσκεται στην ίδια περιοχή με αυτό το διαμέρισμα. Αυτό το διαμέρισμα μη καπνιστών διαθέτει εναέρια τροχαλία (ziplining) κοντά στο κατάλυμα. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 9 δωμάτιά μας, τα οποία διαθέτουν μικρές κουζίνες με ψυγεία και μαγειρικές εστίες. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Οι παροχές περιλαμβάνουν φούρνους μικροκυμάτων και χύτρες ρυζιού. Παρέχεται επίσης οροφοκομία Υπηρεσία καθαρισμού (κατόπιν αιτήματος).

"The sea is nearby, the owner is kind, and I went there because I had a test, but it was 20 minutes away, but I was able to get around without any problems using a private vehicle. I have a chance to go again next time. I want to book again and go......^^ I had a good time for 3 days and 2 nights."
Πολύ καλό
32 κριτικές
8,6/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Εμφάνιση όλων των ξενοδοχείων 4-Star στην πόλη Boryeong-si

Δείτε γνώμες άλλων ταξιδιωτών για τα ξενοδοχεία στην πόλη Boryeong-si

Εμφάνιση όλων
Δείτε αληθινές αξιολογήσεις και πληροφορίες από πραγματικούς ταξιδιώτες για να σας βοηθήσουν να βρείτε το ιδανικό κατάλυμα

Boryeong Daecheon Favorite Pension

7,0/10
Δημοσίευση5 Μάιος 2024
Guest User
다른 지역에서 놀다가 늦게 체크인을 하게되어서 제대로 숙소를 즐기지는 못했지만, 숙소 청결도는 인정할만 합니다. 하얀 벽지에 걸맞는 깔끔한 숙소, 깨끗한 침구였습니다. 화장실도 깨끗했고, 잘 쉬고 왔습니다. 주변에 펜션들이 즐비하게 있는 장소이다보니, 10시전에는 왁자지껄 시끌시끌 했지만, 잘 때는 소란함이 잦아들어 잘 잤습니다. 해수욕장도 가깝고 보령AMC국제모터페스티벌(?) 장소도 매우 가까웠습니다. 건물 주변에 주차가 몇대 가능하긴 한데, 무료로 주차할 수 있는 공영주차장이 가깝게 있어서 좋았습니다. 스카이바이크, 짚라인을 탈 수있는 대천전망대 등이 가까워서 액티비티 즐기기에도 좋은 위치의 숙소인 듯 싶네요. 체크아웃을 하고.. 비가와서 20층 대천전망대에서 바다 내려다보며 커피한잔 하고 왔습니다. ^^
Τιμή ανά διανυκτέρευση από:33 $

Daecheon Golden Rose Pension

6,5/10
Δημοσίευση19 Αύγ. 2024
Guest User
It's newly built and super clean, but it's super expensive for a bedless room (ondol). Similar rooms are available around that place for half the price. My fellow travelers choose the less costly hotels, where the facilities are comparable to or better than this type of room. There is also no lift.
Τιμή ανά διανυκτέρευση από:33 $

Boryoung Eagle Spark Pension

6,0/10
Δημοσίευση30 Ιούλ. 2026|Room 102 (Two-Room Duplex)
KRGuest User
I usually don't leave reviews, but... - Arrived at 10:30 AM and saw elementary school boys playing in the pool. I asked if my kids could play since we arrived early, but was told no until check-in, which I understood. - There was no traditional Korean floor mattress (yo) in the room. I was a bit surprised it wasn't a bedded room. There was just a very thin pad to put over the bed/floor and a comforter. When I asked about the yo, they said they don't provide them. - We booked for 6 people but only had 2 towels. When I asked for about 8 more, they said they always run out of towels and couldn't give us many. - The next morning, when we wanted to swim, we were told swimming wasn't allowed in the morning. When I asked why the kids from yesterday were allowed, they said those were repeat guests. So, my companions came from Japan to visit, and after we explained, they allowed us to swim only between 10 AM and 11 AM. About 20 minutes into our swim, the same elementary school kids from yesterday arrived, sweating profusely after soccer practice. They just stripped off their clothes and jumped into the pool without showering. There was also a soccer representative and a coach nearby, and they just told the kids to play in the pool, and no one told them to shower first. - I was so shocked that I asked, ”They're so sweaty, shouldn't they shower before getting in?” Only then did they roughly rinse their feet at the foot-washing station and enter the pool. There were about 10 kids like that. I told my kids to get out. We really only slept there... If we had cooked food, there would probably have been even more incidents.
Τιμή ανά διανυκτέρευση από:38 $

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι τα δημοφιλέστερα ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si;

Είτε ταξιδεύετε στην τοποθεσία Boryeong-si για επαγγελματικούς λόγους είτε για τουρισμό, το Hanwha Resort Daecheon Paros (από 81 $) , Boryeong(Daecheon) I-Ocean Pool Villa Hotel (από 102 $) και Daecheon 2278 Resort (από 52 $) είναι προτιμώμενα ξενοδοχεία.

Ποια είναι η μέση τιμή των ξενοδοχείων 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si;

Για ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si, η μέση τιμή τις καθημερινές είναι 181 $ και η μέση τιμή για τα Σαββατοκύριακα (Παρασκευή-Σάββατο) είναι 232 $.

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si διαθέτουν πισίνα;

Υπάρχουν πολλά ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si με πισίνα. Το Boryeong(Daecheon) I-Ocean Pool Villa Hotel (από 102 $) , Daecheon 2278 Resort (από 52 $) και Boryoung Eagle Spark Pension (από 43 $) είναι πολύ δημοφιλή.

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si παρέχουν πρωινό;

Το Hanwha Resort Daecheon Paros (από 81 $) παρέχει νόστιμο πρωινό. Τα Ξεκινήστε την ημέρα σας με ένα πρωινό υψηλής ποιότητας!

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si προσφέρουν υπηρεσίες σπα;

Θέλετε να χαλαρώσετε με θεραπεία σπα; Μεταξύ των ξενοδοχείων 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si, το Boryoung Eagle Spark Pension (από 43 $), Boryeong Allly Stay Pool Villa N Resort (από 139 $) και Cheongna Stay (από 289 $) είναι πολύ δημοφιλή.

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si παρέχουν δωρεάν Wi-Fi;

Η σύνδεση στο Διαδίκτυο είναι απαραίτητη ενώ ταξιδεύετε. Το Hanwha Resort Daecheon Paros (από 81 $) και Boryeong(Daecheon) I-Ocean Pool Villa Hotel (από 102 $) είναι δημοφιλή ξενοδοχεία με δωρεάν Wi-Fi.

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si ενδείκνυνται για οικογενειακά ταξίδια;

Το Boryeong(Daecheon) I-Ocean Pool Villa Hotel (από 102 $) είναι ιδανικό για οικογενειακά ταξίδια. Τα

Ποιες προσφορές είναι διαθέσιμες για ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Boryeong-si;

Η Trip.com παρέχει διάφορες προσφορές και εκπτώσεις για ξενοδοχεία 4 αστέρων. Μπορείτε να επισκεφθείτε τη σελίδα προσφορών για να δείτε τις διαθέσιμες προσφορές στην Trip.com.

Τοπικές ταξιδιωτικές πληροφορίες

Υψηλότερη τιμή352 $
Κατώτατη τιμή59 $
Αριθμός κριτικών72
Αριθμός ξενοδοχείων24
Μέση τιμή (καθημερινές)181 $
Μέση τιμή (Σαββατοκύριακα)232 $