Berkeley County

Ξενοδοχεία σε Berkeley County με πισίνα

Επιλέξτε τις ημερομηνίες σας για να βρείτε το καλύτερο ξενοδοχείο με Pools σε Berkeley County.

Σύρετε προς τα κάτω για προβολή περισσότερων
Φιλτράρισμα κατά:
Βαθμολογία με αστέρια ξενοδοχείου
≤2345
Βαθμολογία χρηστών
Καταπληκτικό 9+Εξαιρετικό 8+Καλό 7+Ευχάριστο 6+

Προτεινόμενα ξενοδοχεία με πισίνα σε Berkeley County

Ανακαλύψτε την επιλογή μας από ξενοδοχεία στην τοποθεσία Berkeley County με Pools
Πιο δημοφιλές
Κατώτατη τιμή
Πιο κοντά στο κέντρο της πόλης
Κορυφαίες αξιολογήσεις
61
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Comfort Inn Aikens Center, Martinsburg) βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, 5 λεπτά με το αμάξι από: Ιστορική Οικία Belle Boyd House και Ιστορική Οικία Adam Stephen House. Ξενοδοχείο4 Αυτό το κατάλυμα για γκολφ απέχει 16,2 χλμ. από: Όπερα Shepherdstown Opera House και 16,4 χλμ. από: Μουσείο Shepherdstown Museum. Απολαύστε τις πολλές ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο, εποχική εξωτερική πισίνα και ποδήλατα για ενοικίαση. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, χώρο για πικνίκ και ψησταριές για μπάρμπεκιου. Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. - 9:30 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται ένα επιχειρηματικό κέντρο, γρήγορο check-out και ρεσεψιόν όλο το 24ωρο. Θέλετε να οργανώσετε μια εκδήλωση σε αυτήν την πόλη (Martinsburg); Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει χώρο που είναι 595 τετραγωνικά μέτρα και περιλαμβάνει συνεδριακό χώρο και αίθουσες συνεδριάσεων. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 109 δωμάτια, όπου υπάρχουν: ψυγείο και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Το κρεβάτι σας (με ανώστρωμα) διαθέτει κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium). Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Τα ιδιωτικά μπάνια με συνδυασμό ντουζιέρας-μπανιέρας διαθέτουν ντους βροχής και δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης.

"Nice hotel, stayed for 20 days, breakfast with eggs, sausages, meatloaf, a variety of different breads, various flavors of donuts, different flavors of juice, 2 flavors of coffee, three fruits, bananas, incense Orange, pear, 24 hours coffee bar, good bath water, swimming pool. There are several restaurants around for easy dining, opposite KFC, next to a steakhouse called HOSS’S, and a little further away, there are chopsticks in the Chinese noodles."
Πολύ καλό
101 κριτικές
8,8/10
1 διανυκτέρευση
Από 364 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
98
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Home2 Suites by Hilton Martinsburg, WV, Martinsburg) απέχει 5 λεπτά με το αμάξι από: Πάρκο Σκύλων Wurzburg και Ιστορική Περιοχή Tuscarora Creek. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 2,4 χλμ. από: Κουκλοθέατρο Wonderment Puppet Theater και 2,4 χλμ. από: Τα Κοινά. Απολαύστε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο. Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (πλήρες) τις καθημερινές μεταξύ 6:00 π.μ. - 9:30 π.μ. και τα σαββατοκύριακα μεταξύ 7:00 π.μ. - 10:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται ένα επιχειρηματικό κέντρο, ρεσεψιόν όλο το 24ωρο και αποθήκευση αποσκευών. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 115 κλιματιζόμενα δωμάτια, τα οποία διαθέτουν τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Είναι διαθέσιμα μπάνια με μπανιέρες ή ντους.
Τέλειο
99 κριτικές
9,8/10
1 διανυκτέρευση
Από 484 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
68
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Quality Inn & Suites, Κίρνισβιλ) βρίσκεται στην ιστορική περιοχή, 15 λεπτά με το αμάξι από: Καζίνο Hollywood Casino at Charles Town Races και Λίμνη Χίλσαϊντ. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 27,4 χλμ. από: Εθνικό Ιστορικό Πάρκο Harpers Ferry και 5,2 χλμ. από: Οινοποιείο Φάρμας Εταιρείας Δώρων A-T. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο και εποχική εξωτερική πισίνα. Περιλαμβάνεται δωρεάν πρωινό (σε μπουφέ). Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται ένα επιχειρηματικό κέντρο, υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων και ρεσεψιόν όλο το 24ωρο. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 76 κλιματιζόμενα δωμάτια, όπου υπάρχουν φούρνοι μικροκυμάτων και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Το κρεβάτι σας (με ανώστρωμα) διαθέτει πουπουλένια παπλώματα. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Οι παροχές περιλαμβάνουν γραφεία και δωρεάν καθημερινές εφημερίδες. Παρέχεται επίσης οροφοκομία καθημερινά.
90 κριτικές
7,2/10
1 διανυκτέρευση
Από 248 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
99+
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Hilton Garden Inn Martinsburg, Martinsburg) απέχει 5 λεπτά με το αμάξι από: Τα Κοινά και Κοινοτικό και Τεχνικό Κολέγιο Blue Ridge. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 2,2 χλμ. από: Πάρκο Σκύλων Wurzburg και 3,3 χλμ. από: Κουκλοθέατρο Wonderment Puppet Theater. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, κατάστημα δώρων/περίπτερο με εφημερίδες και αίθουσα συνεστιάσεων. Απολαύστε αμερικανική κουζίνα στο Garden Grille and Bar (εστιατόριο), το οποίο διαθέτει μπαρ/lounge. Εναλλακτικά, μείνετε μέσα και επωφεληθείτε από το room service (κατά τη διάρκεια συγκεκριμένων ωρών μόνο). Πρωινό είναι διαθέσιμο καθημερινά έναντι αντιτίμου. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, ένα επιχειρηματικό κέντρο και υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων. Θέλετε να οργανώσετε μια εκδήλωση σε αυτήν την πόλη (Martinsburg); Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει χώρο που είναι 465 τετραγωνικά μέτρα και περιλαμβάνει συνεδριακό χώρο και αίθουσες συνεδριάσεων. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 111 δωμάτια με μοναδική διακόσμηση ανά δωμάτιο, όπου υπάρχουν ψυγείο και τηλεοράσεις LCD. Με τη δωρεάν ενσύρματη κι ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ θα είστε πάντα online και για τη διασκέδασή σας προσφέρονται ακόμη premium τηλεοπτικά κανάλια. Οι παροχές περιλαμβάνουν χρηματοκιβώτια και γραφεία, καθώς επίσης τηλέφωνα με δωρεάν τοπικές κλήσεις.

"I slept like a baby. Best hotel sleep I have ever had. Which is why I spring for a room at a Hilton everytime. "
Καταπληκτικό
98 κριτικές
9,4/10
1 διανυκτέρευση
Από 415 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
99+
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Hampton Inn Martinsburg South-Inwood, Inwood) βρίσκεται σε αγροτική περιοχή, 5 λεπτά με το αμάξι από: Μιλ Κρικ και Ιστορική Περιοχή Ντάρκσβιλ. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 21,3 χλμ. από: Καζίνο Hollywood Casino at Charles Town Races και 2,9 χλμ. από: Ιστορική Περιοχή Mill Creek. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως εξωτερική πισίνα και γυμναστήριο. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και μηχάνημα αυτόματης πώλησης. Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται ένα επιχειρηματικό κέντρο, γρήγορο check-in και γρήγορο check-out. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 65 δωμάτια με κλιματισμό, όπου υπάρχουν ψυγείο και φούρνοι μικροκυμάτων. Με τη δωρεάν ενσύρματη κι ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ θα είστε πάντα online και για τη διασκέδασή σας προσφέρονται ακόμη καλωδιακά κανάλια. Τα ιδιωτικά μπάνια με μπανιέρες διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών. Οι παροχές περιλαμβάνουν χρηματοκιβώτια που χωρούν λάπτοπ και γραφεία. Παρέχεται επίσης οροφοκομία καθημερινά.

"This is a very clean hotel and the bed was super comfortable. I will definitely stay again when needed."
Πολύ καλό
100 κριτικές
8,9/10
1 διανυκτέρευση
Από 426 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
78
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Hampton Inn Martinsburg, Martinsburg) βρίσκεται σε αγροτική περιοχή, 5 λεπτά με το αμάξι από: Πάρκο Σκύλων Wurzburg και Ιστορική Περιοχή Tuscarora Creek. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 2,5 χλμ. από: Κουκλοθέατρο Wonderment Puppet Theater και 2,6 χλμ. από: Τα Κοινά. Απολαύστε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως γυμναστήριο και εποχική εξωτερική πισίνα. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και μηχάνημα αυτόματης πώλησης. Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (σε μπουφέ) καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. - 10:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο και γρήγορο check-out. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 99 κλιματιζόμενα δωμάτια, όπου υπάρχουν ψυγείο και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Με τη δωρεάν ενσύρματη κι ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ θα είστε πάντα online και για τη διασκέδασή σας προσφέρονται ακόμη καλωδιακά κανάλια. Τα μπάνια διαθέτουν μπανιέρες ή ντους και πιστολάκια μαλλιών. Οι παροχές περιλαμβάνουν γραφεία και δωρεάν καθημερινές εφημερίδες, καθώς επίσης τηλέφωνα με δωρεάν τοπικές κλήσεις.

"WV very good local hotel, the price is cheaper, breakfast is also rich, I lived for 15 days, but it takes 10 days to check in again, very fantastic rules, often the room left to clean the paper is still warm, bathroom There are 3 sets of towels, shampoo, conditioner, shower gel, mouthwash, moisturizer, hair dryer, soap, just like most American hotels, there are no slippers and drinking water."
Πολύ καλό
106 κριτικές
8,5/10
1 διανυκτέρευση
Από 395 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
23
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Welcome to your peaceful retreat at our charming lake house! This lovely rental is perfect for families, with 3 bedrooms and 1 bathroom, accommodating up to 7 guests.● The kitchen is fully equipped for your cooking needs, and the deck/patio and porch/veranda are perfect spots to enjoy your meals while taking in the beautiful views.● With the lake just a stone's throw away, this is a fisherman's paradise. Bring your fishing gear and non-motorized boats, kayaks, and enjoy the calm waters.● On hot days, take a refreshing dip in the above ground pool to cool off.● This rental is conveniently located within 20 minutes of a variety of attractions, including restaurants, a movie theatre, bowling alley, recreational trails, a spa, Walmart, grocery stores, shops, and much more.Book your stay now and experience the peace and tranquility of our lovely lake house rental!About pets:Pets allowed: dogs less than 50 lbs per pet (limit 2 pets total).House trained dogs only allowed. No cats..About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.Adult supervision required at all times..About customRules:No horseplay on property..About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.No smoking allowed on property..About minBookingAge:Minimum age to rent: 32.About events:No events allowed.
Καταπληκτικό
13 κριτικές
9,4/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
98
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Holiday Inn Martinsburg by IHG, Martinsburg) βρίσκεται σε αγροτική περιοχή, 5 λεπτά με το αμάξι από: Ιστορική Περιοχή Tuscarora Creek και Κουκλοθέατρο Wonderment Puppet Theater. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 1,9 χλμ. από: Πάρκο Σκύλων Wurzburg και 3 χλμ. από: Θέατρο Apollo Civic Theatre. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως εσωτερική πισίνα και γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, αίθουσα χορού και μηχάνημα αυτόματης πώλησης. Απολαύστε αμερικανική κουζίνα στο Heatherfields Restaurant (εστιατόριο), το οποίο διαθέτει μπαρ/lounge. Εναλλακτικά, μείνετε μέσα και επωφεληθείτε από το room service (κατά τη διάρκεια συγκεκριμένων ωρών μόνο). Πρωινό (πλήρες) είναι διαθέσιμο έναντι αντιτίμου. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο, υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων και ρεσεψιόν όλο το 24ωρο. Θέλετε να οργανώσετε μια εκδήλωση σε αυτήν την πόλη (Martinsburg); Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει χώρο που είναι 698 τετραγωνικά μέτρα και περιλαμβάνει συνεδριακό χώρο και αίθουσες συνεδριάσεων. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 120 δωμάτια, όπου υπάρχουν: ψυγείο και τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Με τη δωρεάν ενσύρματη κι ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ θα είστε πάντα online και για τη διασκέδασή σας προσφέρονται ακόμη καλωδιακά κανάλια. Τα ιδιωτικά μπάνια με συνδυασμό ντουζιέρας-μπανιέρας διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών. Οι παροχές περιλαμβάνουν χρηματοκιβώτια και γραφεία, καθώς επίσης τηλέφωνα με δωρεάν τοπικές κλήσεις.
Εξαιρετικό
96 κριτικές
9,0/10
1 διανυκτέρευση
Από 372 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
51
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Αυτό το κατάλυμα (Fairfield Inn & Suites by Marriott Martinsburg, Martinsburg) απέχει 5 λεπτά με το αμάξι από: Κουκλοθέατρο Wonderment Puppet Theater και Πάρκο Σκύλων Wurzburg. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 1,4 χλμ. από: Ιστορική Περιοχή Tuscarora Creek και 2,9 χλμ. από: Θέατρο Apollo Civic Theatre. Απολαύστε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο και εποχική εξωτερική πισίνα. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ και τηλεόραση σε κοινόχρηστο χώρο. Πάρτε κάτι να φάτε από το μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν, το οποίο εξυπηρετεί τους επισκέπτες σε αυτό το κατάλυμα (Fairfield Inn & Suites by Marriott Martinsburg). Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (πλήρες) τις καθημερινές μεταξύ 6:00 π.μ. - 9:00 π.μ. και τα σαββατοκύριακα μεταξύ 6:30 π.μ. - 9:30 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο και ρεσεψιόν όλο το 24ωρο. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 92 δωμάτια, όπου υπάρχουν ψυγείο και φούρνοι μικροκυμάτων. Η ενσύρματη κι ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ παρέχεται δωρεάν, κι επίσης για τη διασκέδασή σας προσφέρονται τηλεοράσεις LCD 43 ιντσών με καλωδιακά κανάλια. Τα μπάνια διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών. Οι παροχές περιλαμβάνουν γραφεία και βραστήρες για καφέ/τσάι, καθώς επίσης τηλέφωνα με δωρεάν τοπικές κλήσεις.

"Good I’ll come again thank you"
Εξαιρετικό
99 κριτικές
9,0/10
1 διανυκτέρευση
Από 427 AED
Έλεγχος διαθεσιμότητας
20
Ξενοδοχεία σε Berkeley County
Come relax in a Hallmark movie! Take a trip to The Woods in Wild, Wonderful West Virginia. Cabin on the Run is named after the beautiful run running behind the property with a babbling soundscape that can be heard from the expansive deck. Cabin on the Run provides all modern amenities so that you only need to bring clothes and food for a trip away.The spaceThe cabin is located in the Blue Ridge mountains, and is only a short drive from DC and Baltimore. Although the cabin is the forefront to 23,000 acres of forest (Sleepy Creek Wildlife Reserve) you are a part of the larger community of cabins in the golfing resort ‘The Woods’. It has everything you could need for a relaxing time away- high speed internet, gorgeous views, and plentiful wildlife. The cabin's open floor plan is perfect for entertaining with a full kitchen opening to the living room’s two story vaulted ceiling. The cabin has 1 bedroom and an open loft with room for many people to sleep. There is a mudroom to put all of your bags, coolers, and whatever else you may bring. There is a cozy reading nook leading out onto a large panoramic deck. The private primary bedroom houses a queen size bed and closet. The loft has one queen bed, two twin beds, and a twin floor bed. We also provide a pack and play and highchair for our younger guests that may be staying.The standard kitchen includes stainless steel appliances (including a full-sized refrigerator with freezer and oven with stove top), a traditional drip coffee maker, a toaster oven, toaster, microwave, blender, crockpot and all the pots, pans, and utensils you'll need. The living room has a flat screen HDTV with streaming services such as Netflix, and a wood stove for colder nights.Other things to noteThe Woods Resort is in a location that is accessible to both Sleepy Creek Lake and the Potomac River, both of which are great for boating and fishing alike. C&O Towpath and Western Maryland Rail Trail are accessible in Hancock, MD for those who have an interest in cycling. The cabin is also only 1 hour away from Whitetail Resort, known for snowboarding and skiing, as well as tubing for younger children. There are also many trails in the resort through the forest. You may see them driving through the neighborhood- which is one of our favorite things to explore and walk!Being close to Berkeley Springs, WV it is near many natural hot spring baths. Shepherdstown, WV and Harpers Ferry (Bolivar), WV are nearby as well. Both historic areas offer restaurants and shopping that are a nice way to explore the area around you. Martinsburg, WV is 20 minutes away where you can ride the rail access via Amtrak and MARC across the state for amazing views. You can also take the train into DC for a day exploring museums and monuments as well!The Woods Resort offers 36 holes of golf with mountain views as well as a full service spa and restaurant. There is a year round recreational center with an indoor pool and hot tub, as well as 2 outdoor pools. Use of these recreational facilities require additional cost to purchase day passes which we will assist you with.Hope you enjoy our cabin as much as we do!About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.You must supervise your child(ren)..About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Τέλειο
2 κριτικές
10/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Δείτε όλα τα ξενοδοχεία με Pools στην πόλη Berkeley County

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι τα δημοφιλέστερα ξενοδοχεία με Swimming Pools στην τοποθεσία Berkeley County;

Είτε ταξιδεύετε στην τοποθεσία Berkeley County για επαγγελματικούς λόγους είτε για τουρισμό, το Comfort Inn Aikens Center (από 324 AED) , Quality Inn & Suites Kearneysville - Martinsburg (από 220 AED) και Hilton Garden Inn Martinsburg (από 437 AED) είναι προτιμώμενα ξενοδοχεία.

Ποια είναι η μέση τιμή των ξενοδοχείων με Swimming Pools στην τοποθεσία Berkeley County;

Για ξενοδοχεία με Swimming Pools στην τοποθεσία Berkeley County, η μέση τιμή τις καθημερινές είναι 651 AED και η μέση τιμή για τα Σαββατοκύριακα (Παρασκευή-Σάββατο) είναι 668 AED.

Ποιες προσφορές είναι διαθέσιμες για ξενοδοχεία με Swimming Pools στην τοποθεσία Berkeley County;

Η Trip.com παρέχει διάφορες προσφορές και εκπτώσεις για τους χρήστες όλο τον χρόνο. Μπορείτε να επισκεφθείτε τη σελίδα προσφορών για να δείτε ποιες προσφορές είναι διαθέσιμες στην Trip.com.

Ξενοδοχεία σε Berkeley County με πληροφορίες για Pools

Αριθμός κριτικών807
Αριθμός ξενοδοχείων13
Μέση τιμή (καθημερινές)651 AED
Μέση τιμή (Σαββατοκύριακα)668 AED
Δημοφιλές ξενοδοχείοComfort Inn Aikens Center