Home
/
Costa Calma
Costa Calma
Εξερευνήστε την τοποθεσία Costa Calma
Τι μπορείτε να κάνετε στην τοποθεσία Costa Calma
Κορυφαία 10 αξιοθέατα στην τοποθεσία Costa Calma
‹
›
Costa Calma beach
3,2
Jandia · 379 μ. από Costa Calma
Playa Esmeralda
2,7
Costa Calma · 1,4 χλμ. από το κέντρο της πόλης
Oasis Wildlife Fuerteventura
4,3
Jandia · 7,8 χλμ. από Costa Calma
Lanzarote Island
5,9
Ισπανία · Lanzarote
Άμεση πρόσβαση
Κράτηση τώρα για σήμερα
Από 28,00 €
Canary Islands
6,0
Ισπανία · Valsequillo de Gran Canaria
Poema del Mar
5,2
Ισπανία · Las Palmas
Κράτηση τώρα για αύριο
Από 29,00 €
Siam Park
7,5
Ισπανία · Costa Adeje
Κράτηση τώρα για αύριο
Έκπτωση 8%
Από 22,00 €
Loro Parque
6,9
Ισπανία · Puerto de la Cruz
Κράτηση τώρα για αύριο
Από 44,00 €
Tenerife
5,6
Ισπανία · Orotava Valley
Δωρεάν αξιοθέατο
Ajuy Caves
4,1
Jandia · 28,2 χλμ. από Costa Calma
Απαραίτητα είδη ταξιδιού
eSIM
Ευρώπη Orange 4G/5G eSIM | Κλήσεις + SMS περιλαμβάνονται σε επιλεγμένα πακέτα | Γαλλικός αριθμός τηλεφώνου | Χρέωση ανά 24 ώρες | QR Code
Προβολή όλων eSIM
eSIM
Orange παγκόσμιο eSIM | 4G/LTE | Κλήσεις + SMS | Σύνολο 50MB-20GB για 31 ημέρες | Χρέωση ημερολογιακής ημέρας | Κωδικός QR
Προβολή όλων eSIM
eSIM
Ευρώπη Orange 4G eSIM | Κλήσεις + SMS | Γαλλικός αριθμός τηλεφώνου | Χρέωση 24 ωρών | QR κωδικός
Προβολή όλων eSIM
eSIM
Ευρώπη Orange εγγενές eSIM | Υποστήριξη Tiktok & ChatGPT | Περιλαμβάνει SMS και κλήσεις | Πακέτο δεδομένων | Χρέωση ανά 24 ώρες | 7-90 ημέρες
Προβολή όλων eSIM
Εξερευνήστε την τοποθεσία Costa Calma στον χάρτη
Συχνές ερωτήσεις
Για τι φημίζεται η τοποθεσία Costa Calma;
−
Η τοποθεσία Costa Calma είναι γνωστή για τον πλούτο της σε αξιοθέατα και δραστηριότητες. Ακολουθούν μερικά κορυφαία σημεία:
Costa Calma beach
,
Playa Esmeralda
και
Oasis Wildlife Fuerteventura
.
Ποιες είναι οι δραστηριότητες που πρέπει να δοκιμάσετε στην τοποθεσία Costa Calma;
−
Εξετάστε τα
Κόστα Κάλμα: Περιήγηση με Ηλεκτρικό Ποδήλατο
,
Fuerteventura: Δοκιμαστικό Μάθημα Windsurf στην Costa Calma
και
LANZAROTE GRAND TOUR
στην τοποθεσία Costa Calma. Η διαθεσιμότητα και τα δρομολόγια αλλάζουν, επομένως ελέγξτε τις τελευταίες λεπτομέρειες πριν την κράτηση.