Home
/
Παραλία Λαγκούνα
Παραλία Λαγκούνα
Εξερευνήστε την τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα
Τι μπορείτε να κάνετε στην τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα
Κορυφαία 10 αξιοθέατα στην τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα
‹
›
Disneyland Park California
10
Άναχαϊμ · 32 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Άμεση πρόσβαση
Κράτηση τώρα για σήμερα
Ακύρωση ανά πάσα στιγμή
Από 16.259 JPY
Disney California Adventure Park
9,1
Άναχαϊμ · 31,4 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Κράτηση τώρα για σήμερα
Ακύρωση ανά πάσα στιγμή
Από 16.276 JPY
Laguna Beaches
5,8
Παραλία Λαγκούνα · 646 μ. από το κέντρο της πόλης
Δωρεάν αξιοθέατο
Disneyland Resort California
10
Άναχαϊμ · 32 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Κράτηση τώρα για σήμερα
Ακύρωση ανά πάσα στιγμή
Από 16.276 JPY
LEGOLAND California
7,5
Κάρλσμπαντ · 64,2 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Άμεση πρόσβαση
Κράτηση τώρα για σήμερα
Έκπτωση 10%
Από 9.846 JPY
Battleship IOWA Museum
6,7
Λος Άντζελες · 50,6 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Από 4.396 JPY
Aquarium of the Pacific
6,6
Long Beach · 45,1 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Άμεση πρόσβαση
Κράτηση τώρα για σήμερα
Έκπτωση 10%
Από 7.108 JPY
Natural History Museum of Los Angeles County
8,2
Λος Άντζελες · 70,1 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Άμεση πρόσβαση
Κράτηση τώρα για σήμερα
Έκπτωση 8%
Από 2.671 JPY
Exposition Park
7,8
Λος Άντζελες · 69,8 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Universal Studios Hollywood
10
Λος Άντζελες · 84,1 χλμ. από Παραλία Λαγκούνα
Άμεση πρόσβαση
Κράτηση τώρα για σήμερα
Ακύρωση ανά πάσα στιγμή
Έκπτωση 65%
Από 13.757 JPY
Απαραίτητα είδη ταξιδιού
eSIM
Ηνωμένες Πολιτείες 5G eSIM | Τριπλό δίκτυο·Υποστήριξη ChatGPT & Google Maps| 500MB/ημέρα-Σύνολο 100GB | 1-90 ημέρες | 24ωρη χρέωση | Κωδικός QR
Προβολή όλων eSIM
eSIM
Ηνωμένες Πολιτείες/Καναδάς 5G eSIM | Πολλαπλά δίκτυα • Διαθέσιμο ChatGPT | Ημερήσια πρόγραμμα/Συνολικά δεδομένα | 24ωρη χρέωση | QR code
Προβολή όλων eSIM
eSIM
Ηνωμένες Πολιτείες 5G eSIM | Πλήρης κάλυψη τριών δικτύων | Συμβατό με ChatGPT | Ημερήσιο σχέδιο/Συνολικά δεδομένα | Χρέωση ανά 24 ώρες | QR code
Προβολή όλων eSIM
eSIM
ΗΠΑ 5G eSIM | Τοπική IP • Όλα τα AI & TikTok | 1–30 ημέρες | QR Code
Προβολή όλων eSIM
Εξερευνήστε την τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα στον χάρτη
Συχνές ερωτήσεις
Για τι φημίζεται η τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα;
−
Η τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα είναι γνωστή για τον πλούτο της σε αξιοθέατα και δραστηριότητες. Ακολουθούν μερικά κορυφαία σημεία:
Disneyland Park California
,
Disney California Adventure Park
και
Laguna Beaches
.
Ποιες είναι οι δραστηριότητες που πρέπει να δοκιμάσετε στην τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα;
−
Εξετάστε τα
Κρουαζιέρα παρατήρησης φαλαινών από το Νιούπορτ Μπιτς
,
Εισιτήρια για την Αγροτική Φάρμα Τανάκα στο Λος Άντζελες + Παραλία Λαγκούνα + Ταξίδι παρατήρησης φαλαινών και δελφινιών με τον Καπετάνιο Ντέιβιντ (αυτοχρηματοδοτούμενα)
και
Περιήγηση με Ανοιχτό Βαν στο Χόλιγουντ, το Μπέβερλι Χιλς και τις Κατοικίες των Διασημοτήτων
στην τοποθεσία Παραλία Λαγκούνα. Η διαθεσιμότητα και τα δρομολόγια αλλάζουν, επομένως ελέγξτε τις τελευταίες λεπτομέρειες πριν την κράτηση.