Home
/
Napa County
Napa County
Εξερευνήστε την τοποθεσία Napa County
Τι μπορείτε να κάνετε στην τοποθεσία Napa County
Κορυφαία 10 αξιοθέατα στην τοποθεσία Napa County
‹
›
Napa Valley
5,7
Napa County · 14 χλμ. από το κέντρο της πόλης
Castello di Amorosa
3,7
Napa County · 24,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης
Opus One Winery
3,6
Oakville · 497 μ. από το κέντρο της πόλης
Napa Valley Wine Train
3,4
Νάπα · 612 μ. από το κέντρο της πόλης
V. Sattui Winery
3,2
Napa County · 16 χλμ. από το κέντρο της πόλης
Napa Valley Aloft Hot Air Balloon Rides
3,1
Yountville · 91 μ. από το κέντρο της πόλης
Old Faithful Geyser of California
3,1
Calistoga · 2,8 χλμ. από το κέντρο της πόλης
Lake Berryessa Access Gate
3,1
Napa County · 6,2 χλμ. από το κέντρο της πόλης
Domaine Carneros
3,1
Napa County · 28,5 χλμ. από το κέντρο της πόλης
Tank Garage Winery
3,0
Calistoga · 406 μ. από το κέντρο της πόλης
Απαραίτητα είδη ταξιδιού
eSIM
Ηνωμένες Πολιτείες 5G eSIM | Τριπλό δίκτυο·Υποστήριξη ChatGPT & Google Maps| 500MB/ημέρα-Σύνολο 100GB | 1-90 ημέρες | 24ωρη χρέωση | Κωδικός QR
Προβολή όλων eSIM
eSIM
Ηνωμένες Πολιτείες/Καναδάς 5G eSIM | Πολλαπλά δίκτυα • Διαθέσιμο ChatGPT | Ημερήσια πρόγραμμα/Συνολικά δεδομένα | 24ωρη χρέωση | QR code
Προβολή όλων eSIM
eSIM
Ηνωμένες Πολιτείες 5G eSIM | Πλήρης κάλυψη τριών δικτύων | Συμβατό με ChatGPT | Ημερήσιο σχέδιο/Συνολικά δεδομένα | Χρέωση ανά 24 ώρες | QR code
Προβολή όλων eSIM
eSIM
ΗΠΑ 5G eSIM | Υποστήριξη δημοφιλών εφαρμογών όπως Tiktok & Google Maps | Ημερήσια πακέτα/Πακέτα δεδομένων | 1-30 ημέρες | Χρέωση ανά 24 ώρες | Κωδικός QR
Προβολή όλων eSIM
Εξερευνήστε την τοποθεσία Napa County στον χάρτη
Συχνές ερωτήσεις
Για τι φημίζεται η τοποθεσία Napa County;
−
Η τοποθεσία Napa County είναι γνωστή για τον πλούτο της σε αξιοθέατα και δραστηριότητες. Ακολουθούν μερικά κορυφαία σημεία:
Napa Valley
,
Castello di Amorosa
και
Opus One Winery
.
Ποιες είναι οι δραστηριότητες που πρέπει να δοκιμάσετε στην τοποθεσία Napa County;
−
Εξετάστε τα
Ημερήσια εκδρομή στην πλατεία Σονόμα και για γευσιγνωσία κρασιών στην κοιλάδα Νάπα του Σαν Φρανσίσκο, συμπεριλαμβανομένης της γευσιγνωσίας
,
Αποκλειστική ξενάγηση για μικρές ομάδες με γευσιγνωσία κρασιών και θέαση τοπίων στη Νάπα και το Σόνομα από το Σαν Φρανσίσκο
και
Ημερήσια εκδρομή στην Κοιλάδα Νάπα + Λόφο Hawk | Εισιτήρια αυτοχρηματοδοτούμενα
στην τοποθεσία Napa County. Η διαθεσιμότητα και τα δρομολόγια αλλάζουν, επομένως ελέγξτε τις τελευταίες λεπτομέρειες πριν την κράτηση.