πτήσεις από Eleftherios Venizelos Airport προς Chișinău International Airport
Εξερευνήστε τις φθηνότερες πτήσεις από Athens προς Chisinau για τους επόμενους 3 μήνες. Με βάση τα δεδομένα της Trip.com από τις τελευταίες 7 ημέρες, οι απευθείας πτήσεις με μόνο μετάβαση ξεκινούν από 195 HKD και τα απευθείας εισιτήρια με επιστροφή ξεκινούν από 439 HKD.
- Με επιστροφή
- Το πιο φθηνό
- Χωρίς διακοπή
- Προτεινόμενα
- Επόμενες 7 ημέρες
- Ταχύτερα
- Φθηνή χωρίς στάση
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Κυρ. 22 Νοέμ. | Wizz Air Malta
RMO 18:502ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 20:55Chisinau - Athens | Παρ. 27 Νοέμ. | Wizz Air Malta439 HKD 1.279 HKD66% off66% off1.279 HKD 439 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Παρ. 27 Νοέμ. | Wizz Air Malta
RMO 18:502ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 20:55Chisinau - Athens | Τετ. 2 Δεκ. | Wizz Air Malta450 HKD 1.279 HKD65% off65% off1.279 HKD 450 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Κυρ. 29 Νοέμ. | Wizz Air Malta
RMO 18:502ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 20:55Chisinau - Athens | Τετ. 2 Δεκ. | Wizz Air Malta453 HKD 1.279 HKD65% off65% off1.279 HKD 453 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Κυρ. 13 Δεκ. | Wizz Air Malta
RMO 18:502ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 20:55Chisinau - Athens | Παρ. 18 Δεκ. | Wizz Air Malta552 HKD56% off1.279 HKD 552 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Κυρ. 20 Δεκ. | Wizz Air Malta
RMO 18:502ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 20:55Chisinau - Athens | Τετ. 23 Δεκ. | Wizz Air Malta568 HKD56% off1.279 HKD 568 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τετ. 18 Νοέμ. | Wizz Air Malta
RMO 05:452ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 07:50Chisinau - Athens | Κυρ. 22 Νοέμ. | Wizz Air Malta602 HKD53% off1.279 HKD 602 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Παρ. 11 Δεκ. | Wizz Air Malta
RMO 10:551ώ 55λΧωρίς διακοπήATH 12:50Chisinau - Athens | Δευτ. 14 Δεκ. | AEGEAN706 HKD45% off1.279 HKD 706 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Κυρ. 6 Δεκ. | Wizz Air Malta
RMO 18:502ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 20:55Chisinau - Athens | Τετ. 9 Δεκ. | Wizz Air Malta707 HKD45% off1.279 HKD 707 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Κυρ. 15 Νοέμ. | Wizz Air Malta
RMO 18:502ώ 5λΧωρίς διακοπήATH 20:55Chisinau - Athens | Τετ. 18 Νοέμ. | Wizz Air Malta720 HKD44% off1.279 HKD 720 HKD
ATH 13:0017ώ 25λ1 στάσηRMO 14:00Athens - Chisinau | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal Airline
RMO 15:006ώΧωρίς διακοπήATH 16:00Chisinau - Athens | Τρ. 27 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Το πιο φθηνό
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 28 Νοέμ. | Wizz Air Malta195 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 195 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 26 Νοέμ. | Wizz Air Malta201 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 201 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 10 Δεκ. | Wizz Air Malta201 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 201 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 17 Νοέμ. | Wizz Air Malta207 HKD87% off1.549 HKD 207 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 26 Νοέμ. | Wizz Air Malta215 HKD49% off423 HKD 215 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 1 Δεκ. | Wizz Air Malta231 HKD85% off1.549 HKD 231 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 3 Δεκ. | Wizz Air Malta240 HKD85% off1.549 HKD 240 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 12 Δεκ. | Wizz Air Malta240 HKD85% off1.549 HKD 240 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 5 Δεκ. | Wizz Air Malta242 HKD84% off1.549 HKD 242 HKD
ATH 13:0017ώ 25λ1 στάσηRMO 14:00Athens - Chisinau | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 28 Νοέμ. | Wizz Air Malta195 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 195 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 26 Νοέμ. | Wizz Air Malta201 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 201 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 10 Δεκ. | Wizz Air Malta201 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 201 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 17 Νοέμ. | Wizz Air Malta207 HKD87% off1.549 HKD 207 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 26 Νοέμ. | Wizz Air Malta215 HKD49% off423 HKD 215 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 1 Δεκ. | Wizz Air Malta231 HKD85% off1.549 HKD 231 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 3 Δεκ. | Wizz Air Malta240 HKD85% off1.549 HKD 240 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 12 Δεκ. | Wizz Air Malta240 HKD85% off1.549 HKD 240 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 5 Δεκ. | Wizz Air Malta242 HKD84% off1.549 HKD 242 HKD
ATH 13:0017ώ 25λ1 στάσηRMO 14:00Athens - Chisinau | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 26 Νοέμ. | Wizz Air Malta215 HKD 3.385 HKD94% off94% off3.385 HKD 215 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 19 Νοέμ. | Wizz Air Malta251 HKD 3.385 HKD93% off93% off3.385 HKD 251 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 17 Νοέμ. | Wizz Air Malta253 HKD 3.385 HKD93% off93% off3.385 HKD 253 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 28 Νοέμ. | Wizz Air Malta258 HKD92% off3.385 HKD 258 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 1 Δεκ. | Wizz Air Malta268 HKD92% off3.385 HKD 268 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 21 Νοέμ. | Wizz Air Malta269 HKD92% off3.385 HKD 269 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 24 Νοέμ. | Wizz Air Malta274 HKD92% off3.385 HKD 274 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 10 Δεκ. | Wizz Air Malta276 HKD92% off3.385 HKD 276 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 3 Δεκ. | Wizz Air Malta276 HKD92% off3.385 HKD 276 HKD
ATH 13:0017ώ 25λ1 στάσηRMO 14:00Athens - Chisinau | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 29 Οκτ. | Wizz Air Malta895 HKD 3.385 HKD74% off74% off3.385 HKD 895 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 27 Οκτ. | Wizz Air Malta899 HKD 3.385 HKD73% off73% off3.385 HKD 899 HKD
ATH 21:252ώ 5λΧωρίς διακοπήRMO 23:30Athens - Chisinau | Σάβ. 24 Οκτ. | Wizz Air Malta1.014 HKD 3.385 HKD70% off70% off3.385 HKD 1.014 HKD
ATH 08:052ώΧωρίς διακοπήRMO 10:05Athens - Chisinau | Κυρ. 25 Οκτ. | AEGEAN1.080 HKD68% off3.385 HKD 1.080 HKD
ATH 08:052ώΧωρίς διακοπήRMO 10:05Athens - Chisinau | Πέμ. 29 Οκτ. | AEGEAN1.577 HKD53% off3.385 HKD 1.577 HKD
ATH 18:505ώ 5λ1 στάσηRMO 23:55Athens - Chisinau | Τρ. 27 Οκτ. | Tarom2.315 HKD32% off3.385 HKD 2.315 HKD
ATH 18:055ώ 10λ1 στάσηRMO 23:15Athens - Chisinau | Σάβ. 24 Οκτ. | Tarom2.369 HKD30% off3.385 HKD 2.369 HKD
ATH 13:0017ώ 25λ1 στάσηRMO 14:00Athens - Chisinau | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 28 Νοέμ. | Wizz Air Malta195 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 195 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 26 Νοέμ. | Wizz Air Malta201 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 201 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 10 Δεκ. | Wizz Air Malta201 HKD 1.549 HKD87% off87% off1.549 HKD 201 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 17 Νοέμ. | Wizz Air Malta207 HKD87% off1.549 HKD 207 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 26 Νοέμ. | Wizz Air Malta215 HKD49% off423 HKD 215 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Τρ. 1 Δεκ. | Wizz Air Malta231 HKD85% off1.549 HKD 231 HKD
ATH 21:352ώΧωρίς διακοπήRMO 23:35Athens - Chisinau | Πέμ. 3 Δεκ. | Wizz Air Malta240 HKD85% off1.549 HKD 240 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 12 Δεκ. | Wizz Air Malta240 HKD85% off1.549 HKD 240 HKD
ATH 08:302ώΧωρίς διακοπήRMO 10:30Athens - Chisinau | Σάβ. 5 Δεκ. | Wizz Air Malta242 HKD84% off1.549 HKD 242 HKD
ATH 13:0017ώ 25λ1 στάσηRMO 14:00Athens - Chisinau | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
Οι εμφανιζόμενοι ναύλοι πτήσεων από Athens προς Chisinau βασίζονται στις μέσες τιμές των αεροπορικών εταιρειών για τους επόμενους 3 μήνες, σύμφωνα με την πιο πρόσφατη βάση δεδομένων της Trip.com.
Πληροφορίες τιμών της Trip.com: πτήσεις από την τοποθεσία Eleftherios Venizelos Airport προς την τοποθεσία Chișinău International Airport
Ποιος είναι ο φθηνότερος μήνας για πτήσεις από την τοποθεσία Eleftherios Venizelos Airport προς την τοποθεσία Chișinău International Airport;
Βάσει δεδομένων από την Trip.com τους τελευταίους 12 μήνες, αν αναζητάτε χαμηλό μέσο όρο ναύλου για πτήσεις μόνο μετάβαση από την τοποθεσία Eleftherios Venizelos Airport προς την τοποθεσία Chișinău International Airport, καλό είναι να κάνετε κράτηση τον μήνα February, κατά τον οποίο ο μέσος όρος ναύλου είναι 540 HKD. Προσπαθήστε να αποφύγετε τον μήνα September, καθώς ο μέσος όρος ναύλου είναι ο υψηλότερος, αγγίζοντας τα 1.297 HKD.
Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα της εβδομάδας για πτήσεις από την τοποθεσία Eleftherios Venizelos Airport προς την τοποθεσία Chișinău International Airport;
Με βάση τα δεδομένα της Trip.com από τους τελευταίους 12 μήνες, η φθηνότερη ημέρα για πτήσεις από την τοποθεσία Eleftherios Venizelos Airport προς την τοποθεσία Chișinău International Airport είναι η ημέρα Friday, με μέσο όρο τιμών χαμηλότερο από τις άλλες ημέρες. Αποφύγετε την ημέρα Sunday, καθώς οι τιμές είναι συνήθως υψηλότερες.
Επιλεγμένες αεροπορικές εταιρείες από Eleftherios Venizelos Airport προς Chișinău International Airport
Δείτε ποιες αεροπορικές εταιρείες πετούν από Athens προς Chisinau. Βρείτε την αεροπορική εταιρεία που ανταποκρίνεται καλύτερα στις ταξιδιωτικές σας ανάγκες συγκρίνοντας τιμές και απολαύστε ένα ευχάριστο ταξίδι.










Βρείτε περισσότερες πτήσεις και αεροπορικές εταιρείες
Πρόγραμμα πτήσεων από Eleftherios Venizelos Airport προς Chișinău International Airport
Δείτε το πρόγραμμα πτήσεων από Athens προς Chisinau και βρείτε την πτήση που ταιριάζει καλύτερα στα ταξιδιωτικά σας σχέδια.
-
W43942
Eleftherios Venizelos Airport
6:55 AM
ATH
8:55 AM
RMO
- M - W - F -Αναζήτηση -
A3968
Eleftherios Venizelos Airport
8:15 AM
ATH
10:15 AM
RMO
- - - W - - -Αναζήτηση -
GQ680
Eleftherios Venizelos Airport
7:05 PM
ATH
8:50 PM
SOF
S - T W T - SΑναζήτηση -
W64459
Sofia Airport
11:55 AM
SOF
1:20 PM
RMO
S - T - - F - -
W64628
Eleftherios Venizelos Airport
11:00 AM
ATH
12:45 PM
LCA
S M T W T F SΑναζήτηση -
W43958
Larnaca Airport
10:30 PM
LCA
1:10 AM
RMO
S M T W T - S -
W43048
Eleftherios Venizelos Airport
11:54 PM
ATH
1:35 AM
OTP
- - - - T F -Αναζήτηση -
H4482
Bucharest Otopeni Airport
11:10 AM
OTP
12:00 PM
RMO
S - T - T F S -
RO274
Eleftherios Venizelos Airport
7:10 PM
ATH
8:45 PM
OTP
S M T - T F SΑναζήτηση -
RO201
Bucharest Otopeni Airport
8:20 AM
OTP
9:30 AM
RMO
S - T W T - - -
FR1318
Eleftherios Venizelos Airport
6:25 PM
ATH
7:55 PM
BGY
S M T W T - SΑναζήτηση -
W43932
Il Caravaggio International Airport
8:30 AM
BGY
11:55 AM
RMO
S M T W - F S -
W46724
Eleftherios Venizelos Airport
4:40 PM
ATH
6:00 PM
VCE
S M T - T F SΑναζήτηση -
W46721
Venice Marco Polo Airport
9:25 PM
VCE
12:35 AM
RMO
S M T W T F S
Πληροφορίες πτήσεων από Eleftherios Venizelos Airport προς Chișinău International Airport
| Flight distance | 1,081.79 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 195 HKD |
| Cheapest return ticket price | 439 HKD |
Συνήθεις ερωτήσεις για πτήσεις από Eleftherios Venizelos Airport έως Chișinău International Airport
How long is the flight from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport?
Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport takes about 1 hour 46 minutes on average. Actual flight time may vary depending on route, weather and air traffic.How many daily flights are there from Eleftherios Venizelos Airport (ATH) to Chișinău International Airport (RMO)?
There are around 1 daily flights from Eleftherios Venizelos Airport (ATH) to Chișinău International Airport (RMO).What is the flight schedule from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport?
The earliest flight from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport departs at 07:35, and the last departs at 21:25, with about 2 flights per day. Flight times may change, so please check the latest departure and arrival times before you travel.When are flight tickets from Eleftherios Venizelos Airport (ATH) to Chișinău International Airport (RMO) most expensive?
The route from Eleftherios Venizelos Airport (ATH) to Chișinău International Airport (RMO) is quite popular. Without considering departure times or holidays, tickets cost around HK$1,359 in October, the most expensive month to book this route.What time does the earliest flight from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport depart?
The earliest flight departs from Eleftherios Venizelos Airport (ATH) at 07:35 and arrives in Chișinău International Airport (RMO) at 09:30.What is the transportation method from the main airport to downtown in Chisinau?
- The distance from Chișinău International Airport to downtown is about 12 km. It takes about 30 minutes by taxi.
Which airline operates the most direct flights from Eleftherios Venizelos Airport (ATH) to Chișinău International Airport (RMO)?
Wizz Air Malta is a very popular airline operating an average of 572 flights per month.What are the cheapest flights from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport?
One-way flights from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport currently start from 195 HKD, and round-trip fares start from 439 HKD. The current lowest fare is a Wizz Air Malta flight departing on Σάβ. 28 Νοέμ.; prices may vary depending on availability.Which airlines offer direct flights from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport?
Yes. Wizz Air Malta and AEGEAN operate direct flights from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport, with an average flight time of 1 hour 35 minutes, and around 5 weekly flights. Actual flight frequency may vary by season.What is the average price of a flight from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport?
Based on Trip.com flight data for departures within the next 30 days with at most one stop, the average one-way price from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport is HK$2,084. Prices may vary depending on the departure date, airline, and availability.Which budget airlines fly from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport?
Wizz Air Malta are the most popular budget airlines flying from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport, with one-way fares starting from 195 HKD. Compare final prices carefully, as baggage, seat selection and payment fees may apply.How many weekly flights are there from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport?
Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport operates around 5 weekly flights, mainly by Wizz Air Malta and AEGEAN. Actual frequency may vary during holidays and seasonal schedule adjustments.How do I book flights from Eleftherios Venizelos Airport to Chișinău International Airport on Trip.com?
Enter Eleftherios Venizelos Airport and Chișinău International Airport, select your departure date and number of passengers, then compare flights by price, flight duration, and baggage allowance. Once you've chosen a fare, review the change and refund rules, fill in passenger details, and pay to receive your booking confirmation.
Δημοφιλέστερος προορισμός
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Διεθνής Αερολιμένας Λάρνακας
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Heraklion International Airport
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης «Μακεδονία»
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Διεθνής Αερολιμένας Τιράνων
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Αεροδρόμιο Ορλύ
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Λάρνακα
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Θεσσαλονίκη
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Παρίσι
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Ηράκλειο
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Λονδίνο
- Από Rhodes Diagoras International Airport προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Heraklion International Airport προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Sofia Airport προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος» προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Διεθνές Αεροδρόμιο Σαμπιχά Γκιοκτσέν προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Ρόδος προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Ηράκλειο προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Αθήνα προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Σόφια προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου
- Από Χανιά προς Διεθνές αεροδρόμιο του Κισινάου