πτήσεις από El Loa Airport προς Arturo Merino Benitez International Airport
Εξερευνήστε τις φθηνότερες πτήσεις από Calama προς Santiago για τους επόμενους 3 μήνες. Με βάση τα δεδομένα της Trip.com από τις τελευταίες 7 ημέρες, οι απευθείας πτήσεις με μόνο μετάβαση ξεκινούν από 20 € και τα απευθείας εισιτήρια με επιστροφή ξεκινούν από 30 €.
- Με επιστροφή
- Το πιο φθηνό
- Χωρίς διακοπή
- Προτεινόμενα
- Επόμενες 7 ημέρες
- Ταχύτερα
- Φθηνή χωρίς στάση
CJC 12:582ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 15:06Calama - Santiago | Σάβ. 21 Νοέμ. | JetSMART Airlines
SCL 05:052ώ 10λΧωρίς διακοπήCJC 07:15Santiago - Calama | Σάβ. 28 Νοέμ. | JetSMART Airlines30 € 60 €50% off50% off60 € 30 €
CJC 21:512ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 23:59Calama - Santiago | Πέμ. 5 Νοέμ. | JetSMART Airlines
SCL 14:512ώ 9λΧωρίς διακοπήCJC 17:00Santiago - Calama | Σάβ. 7 Νοέμ. | Sky Airline32 € 60 €47% off47% off60 € 32 €
CJC 21:112ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 23:16Calama - Santiago | Πέμ. 5 Νοέμ. | Sky Airline
SCL 14:512ώ 9λΧωρίς διακοπήCJC 17:00Santiago - Calama | Σάβ. 7 Νοέμ. | Sky Airline34 € 60 €43% off43% off60 € 34 €
CJC 08:473ώ 19λΧωρίς διακοπήSCL 12:06Calama - Santiago | Τετ. 4 Νοέμ. | Sky Airline
SCL 06:002ώ 9λΧωρίς διακοπήCJC 08:09Santiago - Calama | Πέμ. 12 Νοέμ. | Sky Airline35 €42% off60 € 35 €
CJC 08:402ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 10:48Calama - Santiago | Τρ. 24 Νοέμ. | JetSMART Airlines
SCL 04:532ώ 10λΧωρίς διακοπήCJC 07:03Santiago - Calama | Πέμ. 26 Νοέμ. | JetSMART Airlines38 €37% off60 € 38 €
CJC 10:542ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 12:59Calama - Santiago | Κυρ. 22 Νοέμ. | Sky Airline
SCL 07:462ώ 10λΧωρίς διακοπήCJC 09:56Santiago - Calama | Κυρ. 29 Νοέμ. | JetSMART Airlines39 €35% off60 € 39 €
CJC 08:473ώ 19λΧωρίς διακοπήSCL 12:06Calama - Santiago | Τετ. 18 Νοέμ. | Sky Airline
SCL 06:002ώ 9λΧωρίς διακοπήCJC 08:09Santiago - Calama | Τετ. 25 Νοέμ. | Sky Airline39 €35% off60 € 39 €
CJC 13:012ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 15:09Calama - Santiago | Τρ. 17 Νοέμ. | JetSMART Airlines
SCL 16:122ώ 10λΧωρίς διακοπήCJC 18:22Santiago - Calama | Παρ. 20 Νοέμ. | JetSMART Airlines41 €32% off60 € 41 €
CJC 11:452ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 13:53Calama - Santiago | Τετ. 4 Νοέμ. | JetSMART Airlines
SCL 06:002ώ 9λΧωρίς διακοπήCJC 08:09Santiago - Calama | Τετ. 11 Νοέμ. | Sky Airline41 €32% off60 € 41 €
CJC 13:0017ώ 25λ1 στάσηSCL 14:00Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal Airline
SCL 15:006ώΧωρίς διακοπήCJC 16:00Santiago - Calama | Τρ. 27 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Το πιο φθηνό
CJC 21:292ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 23:37Calama - Santiago | Δευτ. 30 Νοέμ. | JetSMART Airlines20 € 35 €43% off43% off35 € 20 € - Το πιο φθηνό
CJC 08:473ώ 19λΧωρίς διακοπήSCL 12:06Calama - Santiago | Τετ. 4 Νοέμ. | Sky Airline20 € 35 €43% off43% off35 € 20 € - Το πιο φθηνό
CJC 08:542ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 10:59Calama - Santiago | Δευτ. 28 Δεκ. | Sky Airline20 € 129 €84% off84% off129 € 20 €
CJC 23:172ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 01:25Calama - Santiago | Κυρ. 27 Δεκ. | JetSMART Airlines21 €84% off129 € 21 €
CJC 17:482ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 19:53Calama - Santiago | Παρ. 25 Δεκ. | Sky Airline21 €84% off129 € 21 €
CJC 13:482ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 15:56Calama - Santiago | Τετ. 4 Νοέμ. | JetSMART Airlines22 €37% off35 € 22 €
CJC 23:172ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 01:25Calama - Santiago | Σάβ. 19 Δεκ. | JetSMART Airlines22 €37% off35 € 22 €
CJC 08:473ώ 19λΧωρίς διακοπήSCL 12:06Calama - Santiago | Τετ. 11 Νοέμ. | Sky Airline23 €34% off35 € 23 €
CJC 21:292ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 23:37Calama - Santiago | Δευτ. 7 Δεκ. | JetSMART Airlines23 €34% off35 € 23 €
CJC 13:0017ώ 25λ1 στάσηSCL 14:00Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
CJC 21:292ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 23:37Calama - Santiago | Δευτ. 30 Νοέμ. | JetSMART Airlines20 € 35 €43% off43% off35 € 20 €
CJC 08:473ώ 19λΧωρίς διακοπήSCL 12:06Calama - Santiago | Τετ. 4 Νοέμ. | Sky Airline20 € 35 €43% off43% off35 € 20 €
CJC 08:542ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 10:59Calama - Santiago | Δευτ. 28 Δεκ. | Sky Airline20 € 129 €84% off84% off129 € 20 €
CJC 23:172ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 01:25Calama - Santiago | Κυρ. 27 Δεκ. | JetSMART Airlines21 €84% off129 € 21 €
CJC 17:482ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 19:53Calama - Santiago | Παρ. 25 Δεκ. | Sky Airline21 €84% off129 € 21 €
CJC 13:482ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 15:56Calama - Santiago | Τετ. 4 Νοέμ. | JetSMART Airlines22 €37% off35 € 22 €
CJC 23:172ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 01:25Calama - Santiago | Σάβ. 19 Δεκ. | JetSMART Airlines22 €37% off35 € 22 €
CJC 08:473ώ 19λΧωρίς διακοπήSCL 12:06Calama - Santiago | Τετ. 11 Νοέμ. | Sky Airline23 €34% off35 € 23 €
CJC 21:292ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 23:37Calama - Santiago | Δευτ. 7 Δεκ. | JetSMART Airlines23 €34% off35 € 23 €
CJC 13:0017ώ 25λ1 στάσηSCL 14:00Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
CJC 08:542ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 10:59Calama - Santiago | Δευτ. 28 Δεκ. | Sky Airline20 € 252 €92% off92% off252 € 20 €
CJC 23:172ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 01:25Calama - Santiago | Κυρ. 27 Δεκ. | JetSMART Airlines21 € 252 €92% off92% off252 € 21 €
CJC 17:482ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 19:53Calama - Santiago | Παρ. 25 Δεκ. | Sky Airline21 € 252 €92% off92% off252 € 21 €
CJC 20:572ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 23:02Calama - Santiago | Δευτ. 16 Νοέμ. | Sky Airline33 €87% off252 € 33 €
CJC 21:292ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 23:37Calama - Santiago | Κυρ. 8 Νοέμ. | JetSMART Airlines35 €86% off252 € 35 €
CJC 20:332ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 22:38Calama - Santiago | Τετ. 18 Νοέμ. | Sky Airline41 €84% off252 € 41 €
CJC 07:172ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 09:25Calama - Santiago | Δευτ. 30 Νοέμ. | JetSMART Airlines41 €84% off252 € 41 €
CJC 21:292ώ 8λΧωρίς διακοπήSCL 23:37Calama - Santiago | Κυρ. 1 Νοέμ. | JetSMART Airlines47 €81% off252 € 47 €
CJC 21:442ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 23:49Calama - Santiago | Κυρ. 29 Νοέμ. | Sky Airline49 €81% off252 € 49 €
CJC 13:0017ώ 25λ1 στάσηSCL 14:00Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
CJC 23:092ώ 7λΧωρίς διακοπήSCL 01:16Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | JetSMART Airlines38 € 343 €89% off89% off343 € 38 €
CJC 08:562ώ 6λΧωρίς διακοπήSCL 11:02Calama - Santiago | Δευτ. 26 Οκτ. | Sky Airline40 € 343 €88% off88% off343 € 40 €
CJC 07:372ώ 7λΧωρίς διακοπήSCL 09:44Calama - Santiago | Δευτ. 26 Οκτ. | JetSMART Airlines42 € 343 €88% off88% off343 € 42 €
CJC 13:012ώ 7λΧωρίς διακοπήSCL 15:08Calama - Santiago | Τρ. 27 Οκτ. | JetSMART Airlines43 €87% off343 € 43 €
CJC 18:242ώ 6λΧωρίς διακοπήSCL 20:30Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | Sky Airline45 €87% off343 € 45 €
CJC 08:142ώ 5λΧωρίς διακοπήSCL 10:19Calama - Santiago | Δευτ. 26 Οκτ. | LATAM Airlines50 €85% off343 € 50 €
CJC 18:502ώ 6λΧωρίς διακοπήSCL 20:56Calama - Santiago | Τρ. 27 Οκτ. | Sky Airline60 €83% off343 € 60 €
CJC 19:472ώ 7λΧωρίς διακοπήSCL 21:54Calama - Santiago | Σάβ. 24 Οκτ. | JetSMART Airlines63 €82% off343 € 63 €
CJC 23:092ώ 7λΧωρίς διακοπήSCL 01:16Calama - Santiago | Παρ. 30 Οκτ. | JetSMART Airlines63 €82% off343 € 63 €
CJC 13:0017ώ 25λ1 στάσηSCL 14:00Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
CJC 19:522ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 21:56Calama - Santiago | Σάβ. 12 Δεκ. | LATAM Airlines45 € 216 €79% off79% off216 € 45 €
CJC 14:432ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 16:47Calama - Santiago | Σάβ. 5 Δεκ. | LATAM Airlines48 € 216 €78% off78% off216 € 48 €
CJC 07:392ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 09:43Calama - Santiago | Δευτ. 16 Νοέμ. | LATAM Airlines51 € 216 €76% off76% off216 € 51 €
CJC 09:532ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 11:57Calama - Santiago | Τρ. 17 Νοέμ. | LATAM Airlines52 €76% off216 € 52 €
CJC 22:012ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 00:05Calama - Santiago | Κυρ. 1 Νοέμ. | LATAM Airlines60 €72% off216 € 60 €
CJC 18:462ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 20:50Calama - Santiago | Τρ. 5 Ιαν. | LATAM Airlines61 €72% off216 € 61 €
CJC 20:552ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 22:59Calama - Santiago | Τετ. 2 Δεκ. | LATAM Airlines62 €71% off216 € 62 €
CJC 20:552ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 22:59Calama - Santiago | Τετ. 9 Δεκ. | LATAM Airlines64 €70% off216 € 64 €
CJC 08:232ώ 4λΧωρίς διακοπήSCL 10:27Calama - Santiago | Πέμ. 5 Νοέμ. | LATAM Airlines72 €67% off216 € 72 €
CJC 13:0017ώ 25λ1 στάσηSCL 14:00Calama - Santiago | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
Οι εμφανιζόμενοι ναύλοι πτήσεων από Calama προς Santiago βασίζονται στις μέσες τιμές των αεροπορικών εταιρειών για τους επόμενους 3 μήνες, σύμφωνα με την πιο πρόσφατη βάση δεδομένων της Trip.com.
Πληροφορίες τιμών της Trip.com: πτήσεις από την τοποθεσία El Loa Airport προς την τοποθεσία Arturo Merino Benitez International Airport
Ποιος είναι ο φθηνότερος μήνας για πτήσεις από την τοποθεσία El Loa Airport προς την τοποθεσία Arturo Merino Benitez International Airport;
Βάσει δεδομένων από την Trip.com τους τελευταίους 12 μήνες, αν αναζητάτε χαμηλό μέσο όρο ναύλου για πτήσεις μόνο μετάβαση από την τοποθεσία El Loa Airport προς την τοποθεσία Arturo Merino Benitez International Airport, καλό είναι να κάνετε κράτηση τον μήνα March, κατά τον οποίο ο μέσος όρος ναύλου είναι 61 €. Προσπαθήστε να αποφύγετε τον μήνα July, καθώς ο μέσος όρος ναύλου είναι ο υψηλότερος, αγγίζοντας τα 90 €.
Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα της εβδομάδας για πτήσεις από την τοποθεσία El Loa Airport προς την τοποθεσία Arturo Merino Benitez International Airport;
Με βάση τα δεδομένα της Trip.com από τους τελευταίους 12 μήνες, η φθηνότερη ημέρα για πτήσεις από την τοποθεσία El Loa Airport προς την τοποθεσία Arturo Merino Benitez International Airport είναι η ημέρα Monday, με μέσο όρο τιμών χαμηλότερο από τις άλλες ημέρες. Αποφύγετε την ημέρα Wednesday, καθώς οι τιμές είναι συνήθως υψηλότερες.
Επιλεγμένες αεροπορικές εταιρείες από El Loa Airport προς Arturo Merino Benitez International Airport
Δείτε ποιες αεροπορικές εταιρείες πετούν από Calama προς Santiago. Βρείτε την αεροπορική εταιρεία που ανταποκρίνεται καλύτερα στις ταξιδιωτικές σας ανάγκες συγκρίνοντας τιμές και απολαύστε ένα ευχάριστο ταξίδι.



Βρείτε περισσότερες πτήσεις και αεροπορικές εταιρείες
Πρόγραμμα πτήσεων από El Loa Airport προς Arturo Merino Benitez International Airport
Δείτε το πρόγραμμα πτήσεων από Calama προς Santiago και βρείτε την πτήση που ταιριάζει καλύτερα στα ταξιδιωτικά σας σχέδια.
-
H2255
El Loa Airport
6:38 PM
CJC
8:44 PM
SCL
- M - - - - SΑναζήτηση -
H2257
El Loa Airport
9:38 PM
CJC
11:43 PM
SCL
- - - W - - SΑναζήτηση -
H2251
El Loa Airport
7:47 AM
CJC
9:52 AM
SCL
S - - - - - -Αναζήτηση -
H21243
El Loa Airport
9:13 PM
CJC
11:19 PM
SCL
- - T - - - -Αναζήτηση -
H2269
El Loa Airport
9:25 PM
CJC
11:31 PM
SCL
- M - - T - SΑναζήτηση -
JA037
El Loa Airport
10:05 PM
CJC
12:13 AM
SCL
- - - - - - SΑναζήτηση -
JA039
El Loa Airport
2:53 PM
CJC
5:01 PM
SCL
S M - W - - -Αναζήτηση -
JA043
El Loa Airport
12:39 PM
CJC
2:47 PM
SCL
- - T - - F -Αναζήτηση -
JA049
El Loa Airport
12:48 PM
CJC
2:56 PM
SCL
- M - - - - -Αναζήτηση -
JA047
El Loa Airport
9:48 AM
CJC
11:56 AM
SCL
- - - W - - SΑναζήτηση
Πληροφορίες πτήσεων από El Loa Airport προς Arturo Merino Benitez International Airport
| Flight distance | 1,227.3 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 20 € |
| Cheapest return ticket price | 30 € |
Συνήθεις ερωτήσεις για πτήσεις από El Loa Airport έως Arturo Merino Benitez International Airport
How long is the flight from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport?
El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport takes about 1 hour 53 minutes on average. Actual flight time may vary depending on route, weather and air traffic.How many daily flights are there from El Loa Airport (CJC) to Arturo Merino Benitez International Airport (SCL)?
There are around 19 daily flights from El Loa Airport (CJC) to Arturo Merino Benitez International Airport (SCL).What is the flight schedule from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport?
The earliest flight from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport departs at 00:11, and the last departs at 23:59, with about 53 flights per day. Flight times may change, so please check the latest departure and arrival times before you travel.When are flight tickets from El Loa Airport (CJC) to Arturo Merino Benitez International Airport (SCL) most expensive?
The route from El Loa Airport (CJC) to Arturo Merino Benitez International Airport (SCL) is quite popular. Without considering departure times or holidays, tickets cost around €90 in October, the most expensive month to book this route.What time does the earliest flight from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport depart?
The earliest flight departs from El Loa Airport (CJC) at 07:18 and arrives in Arturo Merino Benitez International Airport (SCL) at 09:28.What time does the latest flight from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport depart?
The latest flight departs from El Loa Airport (CJC) at 21:33 and arrives in Arturo Merino Benitez International Airport (SCL) at 23:43.What is the transportation method from the main airport to downtown in Santiago?
- The distance from Arturo Merino Benitez International Airport to downtown is about 12 km. It takes about 30 minutes by taxi.
Which airline operates the most direct flights from El Loa Airport (CJC) to Arturo Merino Benitez International Airport (SCL)?
Sky Airline is a very popular airline operating an average of 7166 flights per month.What are the cheapest flights from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport?
One-way flights from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport currently start from 20 €, and round-trip fares start from 30 €. The current lowest fare is a JetSMART Airlines flight departing on Δευτ. 30 Νοέμ.; prices may vary depending on availability.Which airlines offer direct flights from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport?
Yes. LATAM Airlines, Sky Airline, JetSMART and Latam Airlines operate direct flights from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport, with an average flight time of 1 hour 52 minutes, and around 131 weekly flights. Actual flight frequency may vary by season.What is the average price of a flight from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport?
Based on Trip.com flight data for departures within the next 30 days with at most one stop, the average one-way price from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport is €59. Prices may vary depending on the departure date, airline, and availability.Which budget airlines fly from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport?
Sky Airline and JetSMART are the most popular budget airlines flying from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport, with one-way fares starting from 20 €. Compare final prices carefully, as baggage, seat selection and payment fees may apply.How many weekly flights are there from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport?
El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport operates around 136 weekly flights, mainly by LATAM Airlines, Sky Airline and JetSMART. Actual frequency may vary during holidays and seasonal schedule adjustments.How do I book flights from El Loa Airport to Arturo Merino Benitez International Airport on Trip.com?
Enter El Loa Airport and Arturo Merino Benitez International Airport, select your departure date and number of passengers, then compare flights by price, flight duration, and baggage allowance. Once you've chosen a fare, review the change and refund rules, fill in passenger details, and pay to receive your booking confirmation.
Δημοφιλέστερος προορισμός
- Aεροπορικα εισητηρια Calama
- Aεροπορικα εισητηρια Antofagasta
- Aεροπορικα εισητηρια Temuco
- Aεροπορικα εισητηρια Concepcion
- Aεροπορικα εισητηρια Puerto Varas
- Aεροπορικα εισητηρια Puerto Natales
- Aεροπορικα εισητηρια Coyhaique
- Aεροπορικα εισητηρια Punta Arenas
- Aεροπορικα εισητηρια Νησί του Πάσχα
- Aεροπορικα εισητηρια Σαντιάγκο