πτήσεις από Pudong Intl. Airport προς Macau Intl. Airport
Εξερευνήστε τις φθηνότερες πτήσεις από Shanghai προς Macau για τους επόμενους 3 μήνες. Με βάση τα δεδομένα της Trip.com από τις τελευταίες 7 ημέρες, οι απευθείας πτήσεις με μόνο μετάβαση ξεκινούν από 55 € και τα απευθείας εισιτήρια με επιστροφή ξεκινούν από 96 €.
- Με επιστροφή
- Το πιο φθηνό
- Χωρίς διακοπή
- Προτεινόμενα
- Επόμενες 7 ημέρες
- Ταχύτερα
- Φθηνή χωρίς στάση
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Δευτ. 2 Νοέμ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 30λΧωρίς διακοπήPVG 14:20Macau - Shanghai | Πέμ. 5 Νοέμ. | Spring Airlines96 € 143 €33% off33% off143 € 96 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Δευτ. 7 Δεκ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 30λΧωρίς διακοπήPVG 14:20Macau - Shanghai | Τετ. 9 Δεκ. | Spring Airlines112 € 143 €22% off22% off143 € 112 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 1 Δεκ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 30λΧωρίς διακοπήPVG 14:20Macau - Shanghai | Τρ. 8 Δεκ. | Spring Airlines113 € 143 €21% off21% off143 € 113 €
PVG 08:102ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Δευτ. 16 Νοέμ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 40λΧωρίς διακοπήPVG 14:30Macau - Shanghai | Σάβ. 21 Νοέμ. | Spring Airlines113 €21% off143 € 113 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Κυρ. 25 Οκτ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 30λΧωρίς διακοπήPVG 14:20Macau - Shanghai | Παρ. 30 Οκτ. | Spring Airlines113 €21% off143 € 113 €
PVG 08:102ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Δευτ. 23 Νοέμ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 40λΧωρίς διακοπήPVG 14:30Macau - Shanghai | Παρ. 27 Νοέμ. | Spring Airlines113 €21% off143 € 113 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 4 Νοέμ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 30λΧωρίς διακοπήPVG 14:20Macau - Shanghai | Παρ. 6 Νοέμ. | Spring Airlines114 €20% off143 € 114 €
PVG 08:102ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 3 Νοέμ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 40λΧωρίς διακοπήPVG 14:30Macau - Shanghai | Τρ. 10 Νοέμ. | Spring Airlines114 €20% off143 € 114 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 10 Νοέμ. | Spring Airlines
MFM 11:502ώ 30λΧωρίς διακοπήPVG 14:20Macau - Shanghai | Δευτ. 16 Νοέμ. | Spring Airlines114 €20% off143 € 114 €
SHA 13:0017ώ 25λ1 στάσηMFM 14:00Shanghai - Macau | Παρ. 23 Οκτ. | Normal Airline
MFM 15:006ώΧωρίς διακοπήSHA 16:00Macau - Shanghai | Κυρ. 25 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Το πιο φθηνό
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 5 Νοέμ. | Spring Airlines55 € 85 €35% off35% off85 € 55 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 12 Ιαν. | Spring Airlines58 € 284 €80% off80% off284 € 58 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 29 Οκτ. | Spring Airlines59 € 85 €31% off31% off85 € 59 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 9 Δεκ. | Spring Airlines59 €79% off284 € 59 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 28 Οκτ. | Spring Airlines60 €28% off85 € 60 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 5 Ιαν. | Spring Airlines61 €79% off284 € 61 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 25 Νοέμ. | Spring Airlines61 €79% off284 € 61 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 3 Δεκ. | Spring Airlines62 €27% off85 € 62 €
PVG 08:102ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 17 Δεκ. | Spring Airlines62 €27% off85 € 62 €
SHA 13:0017ώ 25λ1 στάσηMFM 14:00Shanghai - Macau | Παρ. 23 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 12 Ιαν. | Spring Airlines58 € 93 €38% off38% off93 € 58 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 9 Δεκ. | Spring Airlines59 € 93 €37% off37% off93 € 59 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 5 Ιαν. | Spring Airlines61 € 93 €34% off34% off93 € 61 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 25 Νοέμ. | Spring Airlines61 €34% off93 € 61 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 17 Δεκ. | Spring Airlines62 €33% off93 € 62 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 3 Δεκ. | Spring Airlines62 €33% off93 € 62 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Δευτ. 14 Δεκ. | Spring Airlines63 €32% off93 € 63 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 23 Δεκ. | Spring Airlines63 €32% off93 € 63 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 1 Δεκ. | Spring Airlines63 €32% off93 € 63 €
SHA 13:0017ώ 25λ1 στάσηMFM 14:00Shanghai - Macau | Παρ. 23 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 12 Ιαν. | Spring Airlines58 € 284 €80% off80% off284 € 58 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 9 Δεκ. | Spring Airlines59 € 284 €79% off79% off284 € 59 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 5 Ιαν. | Spring Airlines61 € 284 €79% off79% off284 € 61 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 25 Νοέμ. | Spring Airlines61 €79% off284 € 61 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 17 Δεκ. | Spring Airlines62 €78% off284 € 62 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Πέμ. 3 Δεκ. | Spring Airlines62 €78% off284 € 62 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Δευτ. 14 Δεκ. | Spring Airlines63 €78% off284 € 63 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τετ. 23 Δεκ. | Spring Airlines63 €78% off284 € 63 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 1 Δεκ. | Spring Airlines63 €78% off284 € 63 €
SHA 13:0017ώ 25λ1 στάσηMFM 14:00Shanghai - Macau | Παρ. 23 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
- Φθηνή χωρίς στάση
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Δευτ. 26 Οκτ. | Spring Airlines75 € 411 €82% off82% off411 € 75 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Τρ. 27 Οκτ. | Spring Airlines78 € 411 €81% off81% off411 € 78 €
PVG 08:052ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 10:50Shanghai - Macau | Κυρ. 25 Οκτ. | Spring Airlines79 € 411 €81% off81% off411 € 79 €
PVG 16:502ώ 55λΧωρίς διακοπήMFM 19:45Shanghai - Macau | Τετ. 28 Οκτ. | Air Macau82 €80% off411 € 82 €
PVG 17:402ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 20:25Shanghai - Macau | Σάβ. 24 Οκτ. | China Eastern Airlines83 €80% off411 € 83 €
PVG 17:402ώ 45λΧωρίς διακοπήMFM 20:25Shanghai - Macau | Σάβ. 24 Οκτ. | Shanghai Airlines86 €79% off411 € 86 €
PVG 20:453ώΧωρίς διακοπήMFM 23:45Shanghai - Macau | Δευτ. 26 Οκτ. | Air Macau89 €78% off411 € 89 €
PVG 17:252ώ 55λΧωρίς διακοπήMFM 20:20Shanghai - Macau | Δευτ. 26 Οκτ. | China Eastern Airlines93 €77% off411 € 93 €
PVG 16:552ώ 50λΧωρίς διακοπήMFM 19:45Shanghai - Macau | Σάβ. 24 Οκτ. | Air Macau99 €76% off411 € 99 €
SHA 13:0017ώ 25λ1 στάσηMFM 14:00Shanghai - Macau | Παρ. 23 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
PVG 20:052ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 22:45Shanghai - Macau | Κυρ. 22 Νοέμ. | Air China112 € 520 €78% off78% off520 € 112 €
PVG 20:052ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 22:45Shanghai - Macau | Δευτ. 30 Νοέμ. | Air China112 € 520 €78% off78% off520 € 112 €
PVG 20:052ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 22:45Shanghai - Macau | Παρ. 11 Δεκ. | Shandong Airlines125 € 520 €76% off76% off520 € 125 €
PVG 12:502ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 15:30Shanghai - Macau | Δευτ. 30 Νοέμ. | China Eastern Airlines108 €79% off520 € 108 €
PVG 12:502ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 15:30Shanghai - Macau | Δευτ. 7 Δεκ. | China Eastern Airlines109 €79% off520 € 109 €
PVG 12:502ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 15:30Shanghai - Macau | Δευτ. 2 Νοέμ. | China Eastern Airlines108 €79% off520 € 108 €
PVG 12:502ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 15:30Shanghai - Macau | Πέμ. 5 Νοέμ. | China Eastern Airlines108 €79% off520 € 108 €
PVG 20:052ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 22:45Shanghai - Macau | Σάβ. 19 Δεκ. | Shenzhen Airlines431 €17% off520 € 431 €
PVG 20:052ώ 40λΧωρίς διακοπήMFM 22:45Shanghai - Macau | Δευτ. 21 Δεκ. | Air China112 €78% off520 € 112 €
SHA 13:0017ώ 25λ1 στάσηMFM 14:00Shanghai - Macau | Παρ. 23 Οκτ. | Normal AirlineΒρείτε περισσότερες πτήσειςΒρείτε περισσότερες πτήσεις
Οι εμφανιζόμενοι ναύλοι πτήσεων από Shanghai προς Macau βασίζονται στις μέσες τιμές των αεροπορικών εταιρειών για τους επόμενους 3 μήνες, σύμφωνα με την πιο πρόσφατη βάση δεδομένων της Trip.com.
Πληροφορίες τιμών της Trip.com: πτήσεις από την τοποθεσία Pudong Intl. Airport προς την τοποθεσία Macau Intl. Airport
Ποιος είναι ο φθηνότερος μήνας για πτήσεις από την τοποθεσία Pudong Intl. Airport προς την τοποθεσία Macau Intl. Airport;
Βάσει δεδομένων από την Trip.com τους τελευταίους 12 μήνες, αν αναζητάτε χαμηλό μέσο όρο ναύλου για πτήσεις μόνο μετάβαση από την τοποθεσία Pudong Intl. Airport προς την τοποθεσία Macau Intl. Airport, καλό είναι να κάνετε κράτηση τον μήνα December, κατά τον οποίο ο μέσος όρος ναύλου είναι 77 €. Προσπαθήστε να αποφύγετε τον μήνα August, καθώς ο μέσος όρος ναύλου είναι ο υψηλότερος, αγγίζοντας τα 130 €.
Ποιος είναι ο φθηνότερος μήνας για πτήσεις με επιστροφή από την τοποθεσία Pudong Intl. Airport προς την τοποθεσία Macau Intl. Airport;
Βάσει δεδομένων από την Trip.com τους τελευταίους 12 μήνες, ο χαμηλότερος μέσος όρος ναύλου για πτήσεις από την τοποθεσία Pudong Intl. Airport προς την τοποθεσία Macau Intl. Airport εντοπίζεται συνήθως τον μήνα October, με μέσο όρο ναύλου 200 €. Αντίθετα, ο μέσος όρος ναύλου είναι υψηλότερος τον μήνα February, φτάνοντας 306 €.
Ποια είναι η φθηνότερη ημέρα της εβδομάδας για πτήσεις από την τοποθεσία Pudong Intl. Airport προς την τοποθεσία Macau Intl. Airport;
Με βάση τα δεδομένα της Trip.com από τους τελευταίους 12 μήνες, η φθηνότερη ημέρα για πτήσεις από την τοποθεσία Pudong Intl. Airport προς την τοποθεσία Macau Intl. Airport είναι η ημέρα Monday, με μέσο όρο τιμών χαμηλότερο από τις άλλες ημέρες. Αποφύγετε την ημέρα Friday, καθώς οι τιμές είναι συνήθως υψηλότερες.
Επιλεγμένες αεροπορικές εταιρείες από Pudong Intl. Airport προς Macau Intl. Airport
Δείτε ποιες αεροπορικές εταιρείες πετούν από Shanghai προς Macau. Βρείτε την αεροπορική εταιρεία που ανταποκρίνεται καλύτερα στις ταξιδιωτικές σας ανάγκες συγκρίνοντας τιμές και απολαύστε ένα ευχάριστο ταξίδι.









Βρείτε περισσότερες πτήσεις και αεροπορικές εταιρείες
Πρόγραμμα πτήσεων από Pudong Intl. Airport προς Macau Intl. Airport
Δείτε το πρόγραμμα πτήσεων από Shanghai προς Macau και βρείτε την πτήση που ταιριάζει καλύτερα στα ταξιδιωτικά σας σχέδια.
-
9C8875
Pudong Intl. Airport
7:55 AM
PVG
10:30 AM
MFM
S M T W T F SΑναζήτηση -
NX117
Pudong Intl. Airport
4:55 PM
PVG
7:45 PM
MFM
S M T W T F SΑναζήτηση
Πληροφορίες πτήσεων από Pudong Intl. Airport προς Macau Intl. Airport
| Flight distance | 1,292.3 km |
|---|---|
| Cheapest one-way ticket price | 55 € |
| Cheapest return ticket price | 96 € |
Συνήθεις ερωτήσεις για πτήσεις από Pudong Intl. Airport έως Macau Intl. Airport
How long is the flight from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport?
Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport takes about 2 hours 17 minutes on average. Actual flight time may vary depending on route, weather and air traffic.How many daily flights are there from Pudong Intl. Airport (PVG) to Macau Intl. Airport (MFM)?
There are around 9 daily flights from Pudong Intl. Airport (PVG) to Macau Intl. Airport (MFM).What is the flight schedule from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport?
The earliest flight from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport departs at 07:45, and the last departs at 20:55, with about 7 flights per day. Flight times may change, so please check the latest departure and arrival times before you travel.When are flight tickets from Pudong Intl. Airport (PVG) to Macau Intl. Airport (MFM) most expensive?
The route from Pudong Intl. Airport (PVG) to Macau Intl. Airport (MFM) is quite popular. Without considering departure times or holidays, tickets cost around €115 in October, the most expensive month to book this route.What time does the earliest flight from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport depart?
The earliest flight departs from Pudong Intl. Airport (PVG) at 08:10 and arrives in Macau Intl. Airport (MFM) at 10:50.What time does the latest flight from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport depart?
The latest flight departs from Pudong Intl. Airport (PVG) at 20:45 and arrives in Macau Intl. Airport (MFM) at 23:45.What is the transportation method from the main airport to downtown in Macau?
- The distance from Macau International Airport to downtown is about 4 km. It takes about 20 minutes by taxi.
Which airline operates the most direct flights from Pudong Intl. Airport (PVG) to Macau Intl. Airport (MFM)?
China Eastern Airlines is a very popular airline operating an average of 587 flights per month.What are the cheapest flights from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport?
One-way flights from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport currently start from 55 €, and round-trip fares start from 96 €. The current lowest fare is a Spring Airlines flight departing on Πέμ. 5 Νοέμ.; prices may vary depending on availability.Which airlines offer direct flights from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport?
Yes. China Eastern Airlines, Spring Airlines, Shanghai Airlines and Air Macau operate direct flights from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport, with an average flight time of 2 hours 12 minutes, and around 26 weekly flights. Actual flight frequency may vary by season.What is the average price of a flight from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport?
Based on Trip.com flight data for departures within the next 30 days with at most one stop, the average one-way price from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport is €119. Prices may vary depending on the departure date, airline, and availability.Which budget airlines fly from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport?
Spring Airlines are the most popular budget airlines flying from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport, with one-way fares starting from 55 €. Compare final prices carefully, as baggage, seat selection and payment fees may apply.How many weekly flights are there from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport?
Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport operates around 24 weekly flights, mainly by China Eastern Airlines, Spring Airlines and Air Macau. Actual frequency may vary during holidays and seasonal schedule adjustments.How do I book flights from Pudong Intl. Airport to Macau Intl. Airport on Trip.com?
Enter Pudong Intl. Airport and Macau Intl. Airport, select your departure date and number of passengers, then compare flights by price, flight duration, and baggage allowance. Once you've chosen a fare, review the change and refund rules, fill in passenger details, and pay to receive your booking confirmation.
Δημοφιλέστερος προορισμός
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Guangzhou Baiyun International Airport
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Beidaihe Airport
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Zhangjiajie Hehua Airport
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Beijing Daxing International Airport
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Κουανγκτσόου
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Αθήνα
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Πεκίνο
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Τσινχουανγκντάο
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Τσονγκτσίνγκ
- Από Shanghai Pudong International Airport προς Macau International Airport
- Από Beijing Daxing International Airport προς Macau International Airport
- Από Hangzhou Xiaoshan International Airport προς Macau International Airport
- Από Πεκίνο προς Macau International Airport
- Από Σανγκάη προς Macau International Airport
- Από Χανγκτσόου προς Macau International Airport
- Aεροπορικα εισητηρια Χονγκ Κονγκ
- Aεροπορικα εισητηρια Ταϊπέι
- Aεροπορικα εισητηρια Σανγκάη
- Aεροπορικα εισητηρια Πεκίνο
- Aεροπορικα εισητηρια Σιάν
- Aεροπορικα εισητηρια Τσονγκτσίνγκ
- Aεροπορικα εισητηρια Ζαντζιάιε
- Aεροπορικα εισητηρια Γκουιλίν
- Aεροπορικα εισητηρια Κουανγκτσόου
- Aεροπορικα εισητηρια Τσενγκτού