Great Bend

Βρείτε ξενοδοχεία 3-Star στην πόλη Great Bend

Πληκτρολογήστε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να ελέγξετε τις τελευταίες τιμές και τη διαθεσιμότητα

Σύρετε προς τα κάτω για προβολή περισσότερων
Φιλτράρισμα κατά:
Βαθμολογία με αστέρια ξενοδοχείου
≤2345
Βαθμολογία χρηστών
Καταπληκτικό 9+Εξαιρετικό 8+Καλό 7+Ευχάριστο 6+

Βρήκαμε 8 3-Star ξενοδοχεία για εσάς στην πόλη Great Bend

Επιλέξτε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να δείτε τις τελευταίες τιμές.
Πιο δημοφιλές
Κατώτατη τιμή
Πιο κοντά στο κέντρο της πόλης
Κορυφαίες αξιολογήσεις
53
Ξενοδοχεία σε Great Bend
Αυτό το κατάλυμα (Best Western Angus Inn, Great Bend) απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από: Περιφερειακό Νοσοκομείο Great Bend και Stone Sandpit. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 1,3 χλμ. από: Eisenhower Park και 1,3 χλμ. από: Nelson Stone Memorial Park. Απολαύστε τις πολλές ψυχαγωγικές δυνατότητες, όπως εσωτερική πισίνα, μπανιέρα υδρομασάζ και γυμναστήριο. Σε αυτό το ξενοδοχείο θα βρείτε επίσης δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, χώρο ψυχαγωγίας/ηλεκτρονικών παιχνιδιών και αίθουσα συνεστιάσεων. Οι επισκέπτες μπορούν να μεταφερθούν σε κοντινούς προορισμούς με το δωρεάν λεωφορειάκι της περιοχής. Ικανοποιήστε την όρεξή σας σε ένα από τα 2 εστιατόρια που υπάρχουν σε αυτό το ξενοδοχείο. Ξεδιψάστε με το αγαπημένο σας ποτό στο μπαρ/lounge. Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (ευρωπαϊκό) καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. - 9:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο και υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων. Οι εγκαταστάσεις εκδηλώσεων σε αυτό το ξενοδοχείο αποτελούνται από συνεδριακό χώρο και αίθουσες συνεδριάσεων. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 76 δωμάτια με κλιματισμό, όπου υπάρχουν ψυγείο και φούρνοι μικροκυμάτων. Για τη διασκέδασή σας προσφέρονται τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη με ψηφιακά κανάλια, ενώ μπορείτε να είστε online με ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ (επιπλέον χρέωση). Τα ιδιωτικά μπάνια διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών. Οι παροχές περιλαμβάνουν γραφεία και βραστήρες για καφέ/τσάι. Παρέχεται επίσης οροφοκομία καθημερινά.
Πολύ καλό
100 κριτικές
8,6/10
1 διανυκτέρευση
Από 367 PLN
Έλεγχος διαθεσιμότητας
74
Ξενοδοχεία σε Great Bend
Αυτό το κατάλυμα (Holiday Inn Express & Suites Great Bend by IHG, Great Bend) βρίσκεται στην καρδιά της πόλης, 5 λεπτά με το αμάξι από: Πάρκο Veterans Memorial Park και Μνημείο Τζακ Κίλμπι. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 10,3 χλμ. από: Τσιγιέν Μπότομς και 13,4 χλμ. από: Λέσχη Γκολφ Lake Barton. Επωφεληθείτε από τον μεγάλο αριθμό ψυχαγωγικών δυνατοτήτων, όπως εσωτερική πισίνα, μπανιέρα υδρομασάζ και γυμναστήριο ανοιχτό όλο το 24ωρο. Σε αυτό το ξενοδοχείο θα βρείτε επίσης δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, αίθουσα συνεστιάσεων και μηχάνημα αυτόματης πώλησης. Πάρτε κάτι να φάτε από το μπαρ με σνακ/ντελικατέσεν, το οποίο εξυπηρετεί τους επισκέπτες σε αυτό το κατάλυμα (Holiday Inn Express & Suites Great Bend by IHG). Σερβίρεται δωρεάν πρωινό (σε μπουφέ) τις καθημερινές μεταξύ 6:30 π.μ. - 9:30 π.μ. και τα σαββατοκύριακα μεταξύ 7:00 π.μ. - 10:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο, δωρεάν εφημερίδες στο λόμπι και υπηρεσίες στεγνοκαθαριστηρίου/πλυντηρίων. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει 2 αίθουσες κατάλληλες για εκδηλώσεις. Στους χώρους μας θα βρείτε δωρεάν στάθμευση χωρίς παρκαδόρο. Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 78 δωμάτια με κλιματισμό, όπου υπάρχουν ψυγείο και φούρνοι μικροκυμάτων. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Τα ιδιωτικά μπάνια διαθέτουν πιστολάκια μαλλιών και οδοντόβουρτσες και οδοντόκρεμα. Οι παροχές περιλαμβάνουν χρηματοκιβώτια και γραφεία, καθώς επίσης τηλέφωνα με δωρεάν τοπικές κλήσεις.
Εξαιρετικό
92 κριτικές
9,0/10
1 διανυκτέρευση
Από 422 PLN
Έλεγχος διαθεσιμότητας
21
Ξενοδοχεία σε Great Bend
Your home away from home! Spacious 2 bedroom 1 bath home in the center of town. Fully equipped kitchen with all essential items you need to cook. Dining room table seats 6 with a coffee bar in the dining area. Living room has a 50 inch tv with Roku, that includes Netflix, Disney+, Hulu, Sling Tv, NFL Redzone. This is a perfect spot if you are coming in to town for work or to relax. The home has a smart lock on the back door for entry. Parking can be found through the alley with a 2 car carport.About pets:Pets allowed: dogs and cats (limit 2 total).Fully fenced in backyard perfect for your pet..About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About customRules:Please pick up after you and your pet if using the backyard..About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Καταπληκτικό
4 κριτικές
9,6/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
26
Ξενοδοχεία σε Great Bend
Εξαιρετικό
26 κριτικές
9,2/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
23
Ξενοδοχεία σε Great Bend
This beautiful 3 bedroom, 2 bathroom house with a furnished basement has been FULLY-remodeled with your comfort in mind. The Villa is located in a quiet neighborhood in the heart of Great Bend.Located on a corner lot, The Villa boasts the peace of mind and comfort of a furnished basement. With it's own living room, you'll find a 55-inch 4K TV, a game room featuring air hockey and a workstation to stay productive. Outside, a fenced-in backyard gives ample room to enjoy.About pets:Pets allowed: limit 3 total.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Καταπληκτικό
13 κριτικές
9,4/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
9
Ξενοδοχεία σε Great Bend
Welcome to our cozy home in Great Bend, Kansas! Whether you’re here to explore the town, enjoy nearby attractions, or simply relax, our space is designed to provide you with comfort and convenience. You’ll find food and grocery stores just a few minutes away, making it easy to stock up or grab a quick bite. We’ve included all the essentials to make your stay enjoyable. NO PETS OR SMOKINGAbout pets:No pets allowed.About children:Children allowed: ages 0-17.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Εξαιρετικό
9,0/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
8
Ξενοδοχεία σε Great Bend
Super cute cottage totally remodeled with new central air system with UV SANITIZER built in. New furnishings! Small private fenced yard area. Centrally located in Great Bend in the alley way of a very quiet, very safe neighborhood. Coffee provided. Roku TV, Netflix and wifi. Private parking. Access by keypad. Basic kitchen items for your use. Small cottage - living area is 400 Sq. Ft. Perfect for your racing or hunting weekend. Bring you hunting dog! No parties or large get togethers allowed. If you have questions, please ask. (Per insurance restrictions, German Shepherd, Doberman, Pit Bull, Rottweiler, Chow, Akita, Presa Carnario, Mastiff and Wolf breeds are not allowed. You will be asked to leave with no refund if one of these breeds are present.)About pets:Pets allowed: dogs (limit 2 total).About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 3:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 21.About events:No events allowed.
Τέλειο
19 κριτικές
10/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
10
Ξενοδοχεία σε Great Bend
Welcome to our clean, cozy home in Great Bend Kansas. Our perfect located home offers great perks such has 5 minute drive to a few local Supermarkets and a few food places as well. This peaceful home includes WIFI Internet and 1 55 inch TV with Netflix. It also has 1 full bathroom and one laundry room. NO PETS OR SMOKING.About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About customRules:Early Check in fees Late check out fees.Check out Instructions Gathered used towels Throw trash away Turn all things off Lock up,If the checkout instructions are not done as instructed, or if the house is excessively dirty, there will be additional fees.About checkIn:Check in after 3:30 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About events:No events allowed.
Καταπληκτικό
13 κριτικές
9,6/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Εμφάνιση όλων των ξενοδοχείων 3-Star στην πόλη Great Bend

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι τα δημοφιλέστερα ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend;

Είτε ταξιδεύετε στην τοποθεσία Great Bend για επαγγελματικούς λόγους είτε για τουρισμό, το Best Western Angus Inn (από 406 PLN) και Holiday Inn Express & Suites Great Bend by IHG (από 383 PLN) είναι προτιμώμενα ξενοδοχεία.

Ποια είναι η μέση τιμή των ξενοδοχείων 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend;

Για ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend, η μέση τιμή τις καθημερινές είναι 611 PLN και η μέση τιμή για τα Σαββατοκύριακα (Παρασκευή-Σάββατο) είναι 726 PLN.

Ποια ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend διαθέτουν πισίνα;

Υπάρχουν πολλά ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend με πισίνα. Το Holiday Inn Express & Suites Great Bend by IHG (από 383 PLN) είναι πολύ δημοφιλές. Τα

Ποια ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend διαθέτουν εγκαταστάσεις γυμναστικής;

Το Best Western Angus Inn (από 406 PLN) διαθέτει εγκαταστάσεις γυμναστικής. Τα Ικανοποιήστε τις ανάγκες σας για γυμναστική ακόμη και όταν ταξιδεύετε!

Ποια ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend παρέχουν πρωινό;

Το Best Western Angus Inn (από 406 PLN) και Holiday Inn Express & Suites Great Bend by IHG (από 383 PLN) παρέχουν νόστιμο πρωινό. Ξεκινήστε την ημέρα σας με ένα πρωινό υψηλής ποιότητας!

Ποια ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend παρέχουν δωρεάν Wi-Fi;

Η σύνδεση στο Διαδίκτυο είναι απαραίτητη ενώ ταξιδεύετε. Το Best Western Angus Inn (από 406 PLN) και Holiday Inn Express & Suites Great Bend by IHG (από 383 PLN) είναι δημοφιλή ξενοδοχεία με δωρεάν Wi-Fi.

Ποιες προσφορές είναι διαθέσιμες για ξενοδοχεία 3 αστέρων στην τοποθεσία Great Bend;

Η Trip.com παρέχει διάφορες προσφορές και εκπτώσεις για ξενοδοχεία 3 αστέρων. Μπορείτε να επισκεφθείτε τη σελίδα προσφορών για να δείτε τις διαθέσιμες προσφορές στην Trip.com.

Τοπικές ταξιδιωτικές πληροφορίες

Υψηλότερη τιμή937 PLN
Κατώτατη τιμή937 PLN
Αριθμός κριτικών252
Αριθμός ξενοδοχείων8
Μέση τιμή (καθημερινές)611 PLN
Μέση τιμή (Σαββατοκύριακα)726 PLN