Grand Junction

Βρείτε ξενοδοχεία 4-Star στην πόλη Grand Junction

Πληκτρολογήστε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να ελέγξετε τις τελευταίες τιμές και τη διαθεσιμότητα

Σύρετε προς τα κάτω για προβολή περισσότερων
Φιλτράρισμα κατά:
Βαθμολογία με αστέρια ξενοδοχείου
≤2345
Βαθμολογία χρηστών
Καταπληκτικό 9+Εξαιρετικό 8+Καλό 7+Ευχάριστο 6+

Βρήκαμε 15 4-Star ξενοδοχεία για εσάς στην πόλη Grand Junction

Επιλέξτε τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας για να δείτε τις τελευταίες τιμές.
Πιο δημοφιλές
Κατώτατη τιμή
Πιο κοντά στο κέντρο της πόλης
Κορυφαίες αξιολογήσεις
99+
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Αυτό το κατάλυμα (Doubletree Hotel Grand Junction, Περιοχή Horizon Drive, Grand Junction) απέχει 15 λεπτά με το αμάξι από: Ποτάμι Κολοράντο και Colorado Mesa University (Πανεπιστήμιο). Αυτό το ξενοδοχείο για οικογένειες απέχει 3,5 χλμ. από: Ιατρικό Κέντρο Αγίας Μαρίας και 3,7 χλμ. από: Elliott Tennis Center. Επωφεληθείτε από τις ψυχαγωγικές δυνατότητες που προσφέρονται, όπως ανοιχτά γήπεδα τένις, εξωτερική πισίνα και μπανιέρα υδρομασάζ. Σε αυτό το ξενοδοχείο θα βρείτε επίσης δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, υπηρεσίες concierge και τζάκι στο λόμπι. Απολαύστε ένα καταπληκτικό γεύμα στο Bistro 743, το οποίο εξυπηρετεί τους επισκέπτες σε αυτό το κατάλυμα (Doubletree Hotel Grand Junction). Χαλαρώστε στο τέλος της μέρας με ένα ποτό στο μπαρ/lounge. Με επιπλέον χρέωση είναι διαθέσιμο πρωινό (σε πακέτο) καθημερινά μεταξύ 6:30 π.μ. - 10:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται δωρεάν ενσύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, επιχειρηματικό κέντρο που λειτουργεί 24 ώρες το 24ωρο και γρήγορο check-out. Θέλετε να οργανώσετε μια εκδήλωση σε αυτήν την πόλη (Grand Junction); Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει χώρο που είναι 1115 τετραγωνικά μέτρα και περιλαμβάνει συνεδριακό χώρο και αίθουσες συνεδριάσεων. Στους χώρους μας θα βρείτε στάθμευση χωρίς παρκαδόρο (με χρέωση). Διαμείνετε σε ένα από τα 273 δωμάτιά μας, τα οποία διαθέτουν τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Το κρεβάτι σας (με ανώστρωμα) διαθέτει πουπουλένια παπλώματα. Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Τα ιδιωτικά μπάνια με συνδυασμό ντουζιέρας-μπανιέρας διαθέτουν δωρεάν προϊόντα προσωπικής περιποίησης και πιστολάκια μαλλιών.

"The parking lot is large, accessible at a high speed, but not noisy. The front desk will give the Double Tree Hotel special welcome cookies. delicious. Two hours from Arches National Park. For a day trip to the arch, it is recommended to take the first few attractions such as the balance stone, double zero, and eye for fun, and not tired to walk. Do not go to the scenic arch viewing point behind, but climb the slope, and the upper and lower viewing points are not clear. **The garden time is not enough and we did not play."
Καλό
107 κριτικές
7,8/10
1 διανυκτέρευση
Από 3.684 TWD
Έλεγχος διαθεσιμότητας
45
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία, Grand Junction) βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, 3 λεπτά με το αμάξι από: Colorado Mesa University (Πανεπιστήμιο) και 7 λεπτά από: Ποτάμι Κολοράντο. Αυτό το εξοχικό με γκολφ απέχει 1,6 χλμ. από: Ιατρικό Κέντρο Αγίας Μαρίας και 2,2 χλμ. από: Κέντρο Τεχνών Western Colorado Center for the Arts. Χαρείτε τη θέα από τον κήπο και κάντε χρήση παροχών, όπως ψησταριές για μπάρμπεκιου. Το εξοχικό διαθέτει ένα ψυγείο και μια τηλεόραση Smart που σίγουρα θα σας κάνουν να νιώσετε άνετα. Είναι διαθέσιμη δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, ώστε να είστε πάντα online. Στις παροχές περιλαμβάνονται ένα γραφείο και ένας βραστήρας για καφέ/τσάι.
Εξαιρετικό
9,3/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
59
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Αυτό το κατάλυμα (Hotel Maverick, Καπιτώλ Χιλ, Grand Junction) απέχει 1 λεπτά με το αμάξι από: Colorado Mesa University (Πανεπιστήμιο) και 5 λεπτά από: Ποτάμι Κολοράντο. Αυτό το ξενοδοχείο απέχει 0,8 χλμ. από: Κέντρο Τεχνών Western Colorado Center for the Arts και 1,3 χλμ. από: Elliott Tennis Center. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε τις ψυχαγωγικές δραστηριότητες που προσφέρονται, όπως μπανιέρα υδρομασάζ και γυμναστήριο. Οι επιπλέον παροχές σε αυτό το ξενοδοχείο περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο ίντερνετ, υπηρεσίες concierge και αίθουσα συνεστιάσεων. Απολαύστε ένα γεύμα στο εστιατόριο ή σνακ σε μια καφετέρια σε αυτό το ξενοδοχείο. Ξεδιψάστε με το αγαπημένο σας ποτό στο μπαρ/lounge. Με επιπλέον χρέωση είναι διαθέσιμο πρωινό (σε πακέτο) καθημερινά μεταξύ 6:00 π.μ. - 11:00 π.μ.. Στις σημαντικές παροχές περιλαμβάνονται ένα επιχειρηματικό κέντρο, ρεσεψιόν όλο το 24ωρο και αποθήκευση αποσκευών. Στους χώρους μας θα βρείτε στάθμευση χωρίς παρκαδόρο (με χρέωση). Νιώστε σαν στο σπίτι σας σε ένα από τα 60 κλιματιζόμενα δωμάτια, τα οποία διαθέτουν τηλεοράσεις με επίπεδη οθόνη. Το κρεβάτι σας (με ανώστρωμα) διαθέτει κλινοσκεπάσματα υψηλής ποιότητας (premium). Mπορείτε να είστε πάντα online με δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ κι επίσης παρέχονται για τη διασκέδασή σας καλωδιακά κανάλια. Τα μπάνια διαθέτουν ντουζιέρες και πιστολάκια μαλλιών.

"挺不錯的,就是沒有早餐,其他都很好"
Καταπληκτικό
97 κριτικές
9,5/10
1 διανυκτέρευση
Από 5.919 TWD
Έλεγχος διαθεσιμότητας
43
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Αυτό το κατάλυμα (αγροικία, Grand Junction) βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, 5 λεπτά με το αμάξι από: Ποτάμι Κολοράντο και Two Rivers Convention Center (συνεδριακό κέντρο). Αυτή η αγροικία με γκολφ απέχει 1,6 χλμ. από: Μουσείο της Δύσης και 1,7 χλμ. από: Κλειστό Κέντρο Τένις Tennis Junction. Χαρείτε τη θέα από τον κήπο και κάντε χρήση παροχών, όπως ψησταριές για μπάρμπεκιου. Η αγροικία διαθέτει ένα ψυγείο και μια τηλεόραση Smart που σίγουρα θα σας κάνουν να νιώσετε άνετα. Είναι διαθέσιμη δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, ώστε να είστε πάντα online. Στις παροχές περιλαμβάνονται ένας βραστήρας για καφέ/τσάι και ένας ανεμιστήρας οροφής.
0
1 διανυκτέρευση
Από 4.801 TWD
Έλεγχος διαθεσιμότητας
60
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία, Πάρκο Χόθορν, Grand Junction) απέχει 5 λεπτά με το αμάξι από: Ποτάμι Κολοράντο και Colorado Mesa University (Πανεπιστήμιο). Αυτό το εξοχικό με γκολφ απέχει 1,3 χλμ. από: Κέντρο Τεχνών Western Colorado Center for the Arts και 1,5 χλμ. από: Μουσείο της Δύσης. Αυτό το εξοχικό μη καπνιστών διαθέτει σνόουμπορντ σε κοντινή απόσταση, σκι αντοχής (cross-country) σε κοντινή απόσταση και μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση. Το εξοχικό διαθέτει μια κουζίνα με ένα ψυγείο και έναν φούρνο και εκεί θα νιώσετε σίγουρα σαν στο σπίτι σας. Χάρη σε δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ θα είστε πάντα online, ενώ για τη διασκέδασή σας προσφέρεται μια τηλεόραση Smart. Στις παροχές περιλαμβάνονται ένας βραστήρας για καφέ/τσάι και ένα σίδερο/σιδερώστρα.
0
1 διανυκτέρευση
Από 7.060 TWD
Έλεγχος διαθεσιμότητας
28
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Rivers & Ridges Basecamp – Where Adventure & Comfort MeetWelcome to this stylish and spacious 3-bedroom, 3.5-bath townhome nestled near the confluence of the Gunnison and Colorado Rivers. Designed for both relaxation and adventure, this inviting retreat sleeps up to 8 guests and offers modern amenities in a prime location—just minutes from Grand Junction’s best trails, wineries, and outdoor experiences.A Stylish & Inviting RetreatThis thoughtfully designed townhome spans three comfortable floors, giving families and groups plenty of room to spread out. The layout is intuitive and welcoming:• Top Floor: Two serene bedrooms—each with its own en-suite bathroom—offer quiet, private retreats.• Middle Floor: The heart of the home, featuring the open kitchen, dining area, and living room where everyone naturally gathers.• Ground Floor: A versatile third bedroom with its own bath provides added privacy and convenience—great for early risers, teens, or guests who prefer fewer stairs.Step inside to a bright, open-concept living space with plush seating, elegant décor, and large windows that fill the home with natural light. The modern, well-equipped kitchen offers updated appliances, ample counter space, and everything needed to prepare meals with ease. Gather around the spacious dining table to enjoy home-cooked meals.In the living room, unwind with movie nights on the large smart TV, or enjoy quality time with the selection of board games provided—perfect for family fun or cozy evenings in. For added comfort during every season, the home is equipped with central A/C and heating, ensuring a pleasant stay year-round.For guests needing to balance work and travel, the home includes a dedicated workspace, offering a quiet and comfortable spot for remote work, planning excursions, or staying on top of emails.Comfortable Bedrooms with Private BathsEach bedroom provides a peaceful retreat with plush bedding, ample space, and a private en-suite bathroom.The primary suite features a king bed, two walk-in closets, and a spa-like bathroom with a walk-in shower and dual sinks, creating a serene escape.The second bedroom offers a queen bed, walk-in closet, and a full bath with a tub/shower combo—perfect for unwinding after a day outdoors.The third bedroom is a versatile space with a rollout trundle bed, generous storage, and a private bath with a walk-in shower, making it ideal for additional guests.Two additional guests can sleep on the sleeper sofa provided.Families traveling with little ones will appreciate thoughtful touches including a Pack ’n Play/travel crib, high chair, and children’s dinnerware—all provided to make family travel easier and more enjoyable.Outdoor Living & Extra PerksStep onto the private porch, where you can cook on the griddle while soaking in the sunshine and fresh mountain air. Explore the nearby Colorado Riverfront Trail on the two provided bikes, or take the two paddleboards for a peaceful glide along the river.Additional conveniences include fast WiFi, in-unit laundry, and garage parking, making this home perfect for both short getaways and extended stays.Guests will also enjoy a digital guidebook filled with local recommendations, trail highlights, dining picks, and insider tips to help you make the most of your stay. Self check-in with clear, simple instructions ensures a smooth and stress-free arrival.A Prime Location for Every AdventureCentrally located, this townhome puts you within easy reach of Grand Junction’s most exciting attractions:• Colorado Riverfront Trail – Just steps away• Downtown Grand Junction – Minutes from restaurants & breweries• Palisade Wineries – Award-winning wines & vineyard views• Fruita & Redlands Mountain Biking – World-class trails• Colorado National Monument – Towering red rock canyons• Redlands Mesa & more top-rated golf courses• Climbing at Unaweep, Escalante, and the Monument• Powderhorn Mountain Resort – Skiing & summer hikingWhether you're here for a technical outdoor challenge, a family-friendly adventure, or a relaxing escape, Rivers & Ridges Basecamp is designed to welcome both small and larger groups, outdoor enthusiasts and leisure seekers alike. With its unbeatable location and thoughtful amenities, this townhome is the perfect place to experience all that Colorado’s Western Slope has to offer.Book your stay today and make memories in the heart of Grand Junction!About pets:No pets allowed.About checkOut:Check out before 10:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 18.About events:No events allowed.
Τέλειο
20 κριτικές
9,8/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
61
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία, Grand Junction) βρίσκεται δίπλα σε γήπεδο γκολφ, 5 λεπτά με τα πόδια από: Ποτάμι Κολοράντο και Ποταμός Gunnison. Αυτό το εξοχικό με γκολφ απέχει 1,7 χλμ. από: Βοτανικοί Κήποι Western Colorado Botanical Gardens και 2,5 χλμ. από: Μουσείο της Δύσης. Αυτό το εξοχικό μη καπνιστών διαθέτει σνόουμπορντ σε κοντινή απόσταση, σκι αντοχής (cross-country) σε κοντινή απόσταση και μονοπάτια για πεζοπορία/ποδηλασία σε κοντινή απόσταση. Το εξοχικό διαθέτει μια κουζίνα με ένα ψυγείο και έναν φούρνο και εκεί θα νιώσετε σίγουρα σαν στο σπίτι σας. Χάρη σε δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ θα είστε πάντα online, ενώ για τη διασκέδασή σας προσφέρεται μια τηλεόραση Smart. Στις παροχές περιλαμβάνονται ένα γραφείο και ένας βραστήρας για καφέ/τσάι.
0
1 διανυκτέρευση
Από 6.705 TWD
Έλεγχος διαθεσιμότητας
22
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
The whole group will enjoy easy access to everything from this centrally located place. This beautiful home has stylish charm with modern flair. Embrace your next adventure at this downtown retreat with this 6 beds, 2.5 bathroom, and space to spread out with two separate living areas. The private back yard features a BBQ and fire pit - perfect for relaxing and sitting around the fire roasting s'mores. This home is in an ideal location just blocks away from restaurants, shopping, sports events.About pets:Pets allowed: dogs less than 50 lbs per pet (limit 2 pets total).Pets should not be left unattended unless crated..About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 25.About events:Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings.Maximum event attendees: 10,City of GJ does have noise ordinance from 8pm /6am.
Τέλειο
18 κριτικές
10/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
70
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
Αυτό το κατάλυμα (εξοχική κατοικία, Ρέντλαντς, Grand Junction) απέχει 10 λεπτά με το αμάξι από: Colorado Mesa University (Πανεπιστήμιο) και Ποτάμι Κολοράντο. Αυτό το εξοχικό με γκολφ απέχει 0,4 χλμ. από: Λέσχη Γκολφ Redlands Mesa και 3,1 χλμ. από: Συνδεδεμένες Λίμνες. Χαρείτε τη θέα από τον κήπο και κάντε χρήση παροχών, όπως ψησταριές για μπάρμπεκιου. Το εξοχικό διαθέτει ένα ψυγείο και μια τηλεόραση Smart που σίγουρα θα σας κάνουν να νιώσετε άνετα. Είναι διαθέσιμη δωρεάν ασύρματη πρόσβαση στο ίντερνετ, ώστε να είστε πάντα online. Στις παροχές περιλαμβάνονται ένας βραστήρας για καφέ/τσάι και ένα σίδερο/σιδερώστρα.
Τέλειο
10/10
1 διανυκτέρευση
Από 7.036 TWD
Έλεγχος διαθεσιμότητας
17
Ξενοδοχεία σε Grand Junction
After a day skiing, biking, hiking, sightseeing or other sporting events, relax by the fire at this charming home that has been beautifully updated. Centrally located - blocks from restaurants, shopping!About pets:Pets allowed: dogs less than 20 lbs per pet (limit 2 pets total).About checkOut:Check out before 11:00 AM.About children:Children allowed: ages 0-17.About checkIn:Check in after 4:00 PM.About smoking:Smoking is not permitted.About minBookingAge:Minimum age to rent: 23.About events:No events allowed.
Τέλειο
5 κριτικές
10/10
Έλεγχος διαθεσιμότητας
Εμφάνιση όλων των ξενοδοχείων 4-Star στην πόλη Grand Junction

Συχνές ερωτήσεις

Ποια είναι τα δημοφιλέστερα ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction;

Είτε ταξιδεύετε στην τοποθεσία Grand Junction για επαγγελματικούς λόγους είτε για τουρισμό, το DoubleTree by Hilton Hotel Grand Junction (από 3.778 TWD) , Hotel Maverick (από 5.880 TWD) και Fairway Desert Vista-valley Views Next To Golf 3 Bedroom Home (από 19.895 TWD) είναι προτιμώμενα ξενοδοχεία.

Ποια είναι η μέση τιμή των ξενοδοχείων 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction;

Για ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction, η μέση τιμή τις καθημερινές είναι 16.103 TWD και η μέση τιμή για τα Σαββατοκύριακα (Παρασκευή-Σάββατο) είναι 9.960 TWD.

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction διαθέτουν εγκαταστάσεις γυμναστικής;

Το DoubleTree by Hilton Hotel Grand Junction (από 3.778 TWD) και Hotel Maverick (από 5.880 TWD) διαθέτουν εγκαταστάσεις γυμναστικής. Ικανοποιήστε τις ανάγκες σας για γυμναστική ακόμη και όταν ταξιδεύετε!

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction διαθέτουν μπαρ;

Για ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction με μπαρ, το DoubleTree by Hilton Hotel Grand Junction (από 3.778 TWD) και Hotel Maverick (από 5.880 TWD) είναι πολύ δημοφιλή.

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction παρέχουν πρωινό;

Το DoubleTree by Hilton Hotel Grand Junction (από 3.778 TWD) και Hotel Maverick (από 5.880 TWD) παρέχουν νόστιμο πρωινό. Ξεκινήστε την ημέρα σας με ένα πρωινό υψηλής ποιότητας!

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction προσφέρουν υπηρεσίες σπα;

Θέλετε να χαλαρώσετε με θεραπεία σπα; Μεταξύ των ξενοδοχείων 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction, το DoubleTree by Hilton Hotel Grand Junction (από 3.778 TWD) είναι πολύ δημοφιλές. Τα

Ποια ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction παρέχουν δωρεάν Wi-Fi;

Η σύνδεση στο Διαδίκτυο είναι απαραίτητη ενώ ταξιδεύετε. Το DoubleTree by Hilton Hotel Grand Junction (από 3.778 TWD) και Hotel Maverick (από 5.880 TWD) είναι δημοφιλή ξενοδοχεία με δωρεάν Wi-Fi.

Ποιες προσφορές είναι διαθέσιμες για ξενοδοχεία 4 αστέρων στην τοποθεσία Grand Junction;

Η Trip.com παρέχει διάφορες προσφορές και εκπτώσεις για ξενοδοχεία 4 αστέρων. Μπορείτε να επισκεφθείτε τη σελίδα προσφορών για να δείτε τις διαθέσιμες προσφορές στην Trip.com.

Τοπικές ταξιδιωτικές πληροφορίες

Υψηλότερη τιμή6.193 TWD
Κατώτατη τιμή6.193 TWD
Αριθμός κριτικών260
Αριθμός ξενοδοχείων15
Μέση τιμή (καθημερινές)16.103 TWD
Μέση τιμή (Σαββατοκύριακα)9.960 TWD